Kościelna

Oferta archiwalna

Ząbki, ul. Kościelna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kościelna

3 zdjęcia

Kościelna
Kościelna
Kościelna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

KAMERALNE OSIEDLE 24 MIESZKANIA – MIESZKANIA od 29m2  do 72m2 – garaż – winda – piwnice – osiedle zamknięte – osiedle wzdłuż linii lasu – blisko szkoła, przedszkole, poczta, sklepy, komunikacja miejska – TERMIN ODDANIA DO 30 CZERWCA 2012.

Inwestycja Kościelna znajduje się w Ząbkach, ul. Kościelna została zrealizowana przez Charbud Development.

Inwestycja Kościelna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Kościelna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Charbud Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kościelna?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościelna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Kościelna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzika 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kościelna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 70 m, Przedszkole Niepubliczne SMYK w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 240 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna w odległości 40 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: