Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kościelna

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kościelna, oferowane bezpośrednio przez

Charbud Development

Ząbki, ul. Kościelna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

KościelnaKościelna

3 zdjęcia

Kościelna
Kościelna
Kościelna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

KAMERALNE OSIEDLE 24 MIESZKANIA – MIESZKANIA od 29m2  do 72m2 – garaż – winda – piwnice – osiedle zamknięte – osiedle wzdłuż linii lasu – blisko szkoła, przedszkole, poczta, sklepy, komunikacja miejska – TERMIN ODDANIA DO 30 CZERWCA 2012.

Inwestycja Kościelna znajduje się w Ząbkach, ul. Kościelna została zrealizowana przez Charbud Development.

Inwestycja Kościelna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Kościelna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Charbud Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kościelna?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościelna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1963 metrów od inwestycji Kościelna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kościelna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 12 m, szkoła w odległości 15 m, Meryland w odległości 57 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kościelna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twoje Zdrowie w odległości 85 m, Gabinet Stomatologiczny Eldent w odległości 260 m, Gabinet stomatologiczny Magdalena Fronczak w odległości 265 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościelna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 245 m znajduje się Putka, w odległości 246 m znajduje się Wierzejki, w odległości 265 m znajduje się Baryłka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna w odległości 38 m znajduje się boisko / kort, w odległości 42 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 87 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023