Osiedle Aluzyjna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Modlińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 309 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Aluzyjna

4 zdjęcia

Osiedle Aluzyjna
Osiedle Aluzyjna
Osiedle Aluzyjna
Osiedle Aluzyjna

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Aluzyjna to oferta dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień miejskiego stylu życia.Inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części Tarchomina między brzegiem Wisły a ul. Modlińską – główną arterią komunikacyjną dzielnicy, charakteryzującej się ogromnymi połaciami zieleni oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. Odległość z centrum Warszawy do osiedla to nieco ponad 15 km. Z kolei jadąc do Modlińskiej i dalej na północ, w pół godziny dotrzemy do ulubionych miejsc wypoczynkowych warszawiaków – zgrupowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego. Dogodna komunikacja jest zapewniona przez pobliską pętlę autobusową, a budowany Most Północny czy planowana linia tramwajowa na Modlińskiej znacząco wpłynie na wygodę mieszkańców i przybliży inwestycję do centrum miasta, a przez to wyraźnie zwiększy jej wartość.termin oddania: lipiec 2013

Inwestycja Osiedle Aluzyjna znajduje się na Nowodworach, ul. Modlińska (14.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Aluzyjna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Aluzyjna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Część podziemna żelbetowa monolityczna. Część nadziemna żelbetowa monolityczna (szkielet).

Dach

Stropodach pełny ( dach odwrócony), pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej lub membrany wodoszczelnej, odwodnienie poprzez wewnętrzne rury spustowe, obróbki blacharskie z blachy powlekanej, w miejscach tarasów - płytki tarasowe.

Elewacja

Wykończona zgodnie z projektem elementami kamiennymi, drewnopodobnymi i tynkiem cienkowarstwowym.

Stolarka okienna

Okna PCV zgodnie z projektem, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania przeszklone szybami zespolonymi, okucia systemowe z ogranicznikami rozwarcia.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - pełne, antywłamaniowe atestowane klasy C wraz z wizjerem.

Balkony

Balkony / loggie: płytki gresowe. antypoślizgowe, mrozoodporne; balustrady zewnętrzne z pochwytami ze stali nierdzewnej, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnienie szkłem bezpiecznym lub ażurowe metalowe; przegrody między balkonami pełne z paneli Kronospan. Tarasy: balustrady stalowe ocynkowane lub ze stali nierdzewnej; wykończenie - płyty tarasowe.

Posadzka

Cementowe, zatarte na gładko.

Ściany

Tynk gipsowy kat. III szpachlowany i malowany na gotowo, na ścianach w łazienkach i w.c. wykonany na ostro (pod glazurę).

Sufity

Tynk gipsowy kat. III szpachlowany i malowany.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu lub kamienne.

Instalacje

Instalacja co. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, inne instalacje: RTV - gniazda w każdym pokoju przygotowane do TV kablowej, telefoniczno internetowa w każdym pokoju, video-domofon (panel z monitorem), dzwonkowa z osprzętem.

Ogrzewanie

Kotłownia własna.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podłączenia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np. pralka. umywalka , miska ustępowa, wanna/natrysk), pion z rur z tworzyw sztucznych, bez urządzeń sanitarnych.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych, instalacja lokalowa wodna i co - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego). Wprowadzone podejścia do podłączenia urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową. kuchnia elektryczna. lodówka, zmywarka), instalacja wodna - piony z rur z tworzyw sztucznych, instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego, bez urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Iwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Aluzyjna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Aluzyjna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Aluzyjna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrówka Wiślana 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Aluzyjna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aluzyjna znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Leśne w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Aluzyjna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Mini Delikatesy Pat&Pat, w odległości 130 m znajduje się Warzywa, owoce. nabiał, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aluzyjna w odległości 180 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: