Osiedle Granitowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 886 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pawia 18(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Pawia 18 (4.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 676 brutto/m2
  Pawia 18
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 38 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 5 ofert
  S&P Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Alfa Wojszyce(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska 21 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 750/m2
  Alfa Wojszyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 110 - 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Iwaszkiewicza 47(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 53 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Town House Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zespół kameralnej zabudowy jednorodzinnej w układzie szeregowym. Na parterze wydzielone zostaną samodzielne mieszkania trzy pokojowe z ogródkami, na piętrze zaś mieszkania z balkonami. Wszystkie mieszkania zarówno na parterze, jak i na piętrze posiadać będą indywidualne wejścia bezpośrednio z ulicy, co zapewni prywatność przyszłym mieszkańcom.Mieszkania składać się będą z przestronnego pokoju dziennego, dwóch dodatkowych sypialni, kuchni oraz łazienki. Dodatkowo mieszkania na piętrze posiadać będą wydzielona antresole do indywidualnej aranżacji, która stanowić może gabinet, dodatkowa sypialnie lub cześć rekreacyjna.Całe osiedle będzie utrzymane w konwencji projektu niderlandzkiego, z elementami klinkierowej elewacji, przestronna stolarka okienna oraz prosta, stonowana architektura.Teren osiedla zostanie kompleksowo zagospodarowany oraz zaopatrzony w pełna infrastrukturę techniczna. Wykonane zostaną pieszo-jezdnie, parkingi dla samochodów, oświetlenie, a także ogrodzenie osiedla.Budynki zostaną wybudowane w technologii tradycyjnej, z wykorzystaniem wysokiej jakości oraz dobrze sprawdzonych materiałów budowlanych. Zarówno ściany nośne, jak i działowe będą wykonane z ponadczasowej ceramiki budowlanej.

Inwestycja Osiedle Granitowe znajduje się na Wojszycach, ul. Granitowa (4.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Granitowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Granitowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 113 metrów kwadratowych w cenie od 3 887 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Granitowe

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Granitowe znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkony Wojszycka Akademia Talentów w odległości 240 m, Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Centrum Hajdasz Jacek Hajdasz w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Granitowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Granitowe w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.08.2017

Data aktualizacji: 26.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie