Na Skrzydlatej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skrzydlata, oferowane bezpośrednio przez Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Skrzydlata

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Na Skrzydlatej

2 zdjęcia

Na Skrzydlatej

Najbliższe inwestycje

 • Sarbinowska
  od: 8 450 zł/m2

  Sarbinowska

  Triada Dom Sp.j.

  Mieszkanie Kuźniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Sarbinowska
  7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 42-86 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-3
 • Chociebuska 11

  Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław
  ul. Chociebuska 11
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 43-71 m2
  • Mieszkań: 43
  • Pokoje: 2-4
 • Port Popowice
  od: 9 967 zł/m2

  Port Popowice

  Vantage Development S.A.

  Mieszkanie Popowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Białowieska
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 33-85 m2
  • Mieszkań: 67
  • Pokoje: 2-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu (boczna ul. Bajana) powstaje nowa inwestycja Triady Dom – osiedle “Na Skrzydlatej”. Zlokalizowana jest w Zachodniej części miasta, na osiedlu Gądów Mały, który posiada bardzo dobrą komunikację z resztą miasta.Osiedle składać się będzie z 5 budynków czteropiętrowych,  w których łącznie powstaną 104 mieszkania. Każdy budynków będzie miał tylko 1 klatkę schodową a na kondygnacji znajdować się będzie 5 lub 6 mieszkań.Osiedle mimo kameralnej zabudowy zachowa dynamiczny charakter poprzez nowoczesną architekturę, która nawiązuje do sąsiadujących budynków. Miłym i przyjaznym elementem osiedla będą tarasy z zieloną roślinnością usytuowane na budynkach.Dostępne mieszkania to kawalerki o powierzchni ok 30 mkw., dwupokojowe od 35 mkw. do 54 mkw., trzypokojowe od 55 mkw. do 75 mkw. oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 100 mkw. Na drugim poziomie mieszkań znajdować się będzie przestronna antresola do własnej aranżacji. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony natomiast mieszkania na parterze posiadać będą ogródki przydomowe usytuowane na płycie garażu podziemnego.Osiedle “Na Skrzydlatej” spełniać będzie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pod budynkami znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny z dwoma wjazdami i wyjazdami, w którym przygotowano miejsca parkingowe na 98 aut oraz komórki lokatorskie. Sprawną komunikację pomiędzy kondygnacjami mieszkaniowymi a podziemiem zapewnią nowoczesne windy a wózkownie zapewnią większy komfort młodym rodzicom.Mieszkania będą przekazywane w standardzie deweloperskim, który obejmuje: wylewki betonowe, ścianki działowe z bloczków Ytong z obustronnym tynkiem gipsowym, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi, parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, balkony wykończone posadzką ceramiczną, instalacje sanitarne i elektryczne wraz z osprzętem, grzejniki panelowe i drabinkowe w łazienkach. Budynek wybudowany zostanie z Silki o grubości 24 cm, ocieplony styropianem 12 cm.Na terenie osiedla powstaną chodniki, ogródki przydomowe, parking naziemny oraz plac zabaw.Dobrą komunikację z osiedlem “Na Skrzydlatej” zapewniają linie autobusowe nr 136 i pospieszna E, które dojeżdżają bezpośrednio do ul. Skrzydlatej, natomiast 5 minut spacerem zajmuje droga do przystanku linii tramwajowych nr 3,10,12,22 i 23 przy ul. Lotniczej.Bardzo atrakcyjna lokalizacja osiedla “Na Skrzydlatej” zapewnia bliskość wszelkiego rodzaju usług i instytucji takich jak: szkoły, przedszkola, żłobek, obiekty sportowe i rekreacyjne(Park Zachodni, Las Pilczycki, Staw Pilczycki, Centrum rekreacji Kreator), centra handlowe i banki.

Inwestycja Na Skrzydlatej znajduje się na Gądowie Małym, ul. Skrzydlata (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja Na Skrzydlatej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Na Skrzydlatej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Skrzydlatej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Skrzydlatej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Na Skrzydlatej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Kuźniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Skrzydlatej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Skrzydlatej znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole PRYMUSEK II w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Skrzydlatej w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: