Shiraz Park etap IIb

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezShiraz III Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oxyvia(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Bosmańska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Oxyvia
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 35 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 27 ofert
  Archicom Polska S.A.
 • Murapol Nadmorskie Tarasy(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni)
  Murapol Nadmorskie Tarasy
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 169
  Powierzchnia: 26 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Rezydencja Kino Marynarz(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni)
  Rezydencja Kino Marynarz
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Kino Marynarz Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Shiraz Park wyższy poziom w dobrej cenie Shiraz Park to  urokliwe osiedle mieszkaniowe położone na granicy administracyjnej Pogórza i Gdyni. Osiedle stanowi  kameralny kompleks dwu- i trzypiętrowych budynków zaprojektowany w stylu ogrodowo-parkowym, wypełniony kwiatami i otoczony bujną zielenią. Zaledwie 10 minut samochodem dzieli mieszkańców od nadmorskich plaż, a nowo wybudowana trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, zapewni szybki, bezkolizyjny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. Nowoczesność, elegancja i staranne wykończenie powierzchni wspólnych  zadowoli gusta najbardziej  wymagających klientów. Mieszkańcom zapewniony zostanie komfort i poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi i kontroli dostępu do budynków. Dla wygody mieszkańców, wjazd do garażu podziemnego zaprojektowano bezpośrednio z ulicy, eliminując tym samym hałas samochodów i emisję spalin wewnątrz osiedla. Do wszystkich mieszkań przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską zlokalizowaną także w części garażowej, a dogodną komunikację mieszkań z podziemnymi garażami zapewnią nowoczesne windy. Architekci zatroszczyli sie o to, by mieszkania posiadały ustawne, funkcjonalne wnętrza i  nawet w najmniejszych lokalach zadbano o oddzielne sypialnie.   Do lokali na parterze będą  przylegały ogródki, a do mieszkań na wyższych piętrach przestronne balkony-  najmniejszy 12 mkw. Szczególny nacisk położono tu na parkowy i kameralny charakter osiedla tak, aby uczynić projekt Shiraz Park miejscem wyjątkowym do wypoczynku i relaksu.Pogórze i jego najbliższe okolice to niezwykle atrakcyjne rejony pasa nadmorskiego. Pobliskie plaże, urzekająca Dolina Redy i Chylonki czy malownicza Kępa Oksywska, to tylko wybrane argumenty uzmysławiające, że Pogórze jest jednym z najbardziej perspektywicznych miejsc do zamieszkania na Pomorzu.

Inwestycja Shiraz Park etap IIb znajduje się w Pogórzu, Ul. S. Czarnieckiego 14B/ 2 (4 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Shiraz III Sp. z o.o..

Inwestycja Shiraz Park etap IIb została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Shiraz Park etap IIb pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Shiraz III Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Shiraz Park etap IIb

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Shiraz Park etap IIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Shiraz Park etap IIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oksywie Godebskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park etap IIb znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 310 m, Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Shiraz Park etap IIb jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Puckie Centrum Medyczne w odległości 440 m, Przychodnia lekarska NZOZ "Obłuże-Oksywie" w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Shiraz Park etap IIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się u Beci, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 460 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park etap IIb w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie