Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Południe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wielkopolska, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1107 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park PołudniePark Południe

5 zdjęć

Park Południe
Park Południe
Park Południe
Park Południe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Park Południe to nowoczesne, rodzinne osiedle powstające w otoczeniu bujnej zieleni zaaranżowanej w wyjątkowy park. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Wielkopolskiej w dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełm. Największy atut Parku Południe stanowi malowniczy, przyjazny zmysłom park sensoryczny, szeroka aleja przecinająca osiedle oraz nowoczesna, elegancka zabudowa mimo dużych przeszkleń dająca poczucie prywatności. Osiedle to będzie jednym z niewielu miejsc, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć się przywilejami prywatnego parku.

Ogłoszeniodawca: ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o., Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Przetwarzać będziemy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Przeczytaj naszą politykę prywatności [https://bit.ly/3L4NfSx], aby dowiedzieć się więcej.

Inwestycja Park Południe znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Wielkopolska (5.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ROBYG.

Inwestycja Park Południe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Południe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szkoła

Przedszkole, żłobek

Sklepy

Ścieżki rowerowe

Przystanek autobusowy

Bliskość obydwu obwodnic

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Południe?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Południe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 202 metrów od inwestycji Park Południe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Liliowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Południe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Południe znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w odległości 229 m, szkoła w odległości 280 m, Bajkowy Domek w odległości 655 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Południe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Starmed w odległości 502 m, Magic Smile Clinic w odległości 847 m, Stomatolog w odległości 876 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Południe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 376 m znajduje się Biedronka, w odległości 507 m znajduje się Żabka, w odległości 536 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Południe w odległości 48 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 234 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.03.2019
Data aktualizacji: 19.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023