Legnicka Street Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legnicka, oferowane bezpośrednio przez

Popowice Development Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Legnicka Street Etap IILegnicka Street Etap II

4 zdjęcia

Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 472 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Legnicka Street - Wyjątkowy komfort w wyjątkowym obiekcie!

Nowoczesna, ale prosta w formie, bryła inwestycji o ponadczasowym stylu, doskonale wpisze się w zabudowę i architekturę strefy śródmiejskiej Wrocławia, a okazała wielkość zabudowy podkreśli wielkomiejski charakter ulicy Legnickiej.

Legnicka Street etap II stanowić będzie architektoniczną kontynuację wybudowanego już obiektu i stworzy spójny kompleks

w jednolitej zabudowie, o multi - funkcyjnym charakterze.

W ramach II etapu naszego Projektu powstaną 472 mieszkania usytuowane na siedmiu kondygnacjach kompleksu, które będą charakteryzowały się zróżnicowaną, ale zazwyczaj niewielką powierzchnią. W naszej ofercie znajdą się więc wygodne kawalerki, mieszkanka kompaktowe a także mieszkania 2 pokojowe. Będą też większe: rodzinne - 3 i 4 pokojowe, oraz typu kondominium - z przeznaczeniem na wynajem.

Parter i I piętro kompleksu zostaną przeznaczone na lokale handlowo – usługowe, biurowe oraz pomieszczenia magazynowe typu self storage. Dla wygody mieszkańców i użytkowników kompleksu zaproponujemy wygodny trzykondygnacyjny garaż podziemny, a na trzech wewnętrznych dziedzińcach budynku powstanie mała architektura ze starannie zaaranżowaną zielenią. W budynku będą funkcjonowały cichobieżne, nowoczesne windy osobowe

o eleganckim wystroju oraz dedykowana dla self storage winda osobowo-towarowa.

Inwestycja Legnicka Street Etap II znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Popowice Development Sp. z o.o.

Inwestycja Legnicka Street Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 472 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Popowice Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Praktyczna i wygodna lokalizacja, zwłaszcza dla osób młodych, uczących się i aktywnych zawodowo oraz dla ceniących sobie łatwy i szybki dostęp do wielu atrakcji stolicy Dolnego Śląska.

Pełna infrastruktura wielkiego miasta w zasięgu ręki – w tym wielkopowierzchniowe sklepy, centra handlowe, szkoły, kompleksy biurowe i obiekty sportowe, liczne ośrodki służby zdrowia oraz linie komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie duże parki i rozległe tereny zielone, niedaleko zabytkowa część miasta – Starówka Wrocławska i Ostrów Tumski.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legnicka Street Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 995 metrów od inwestycji Legnicka Street Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Popowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legnicka Street Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bim Bam Bom Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 153 m, Publiczne Przedszkole "Sowia Akademia" w odległości 154 m, Punkt Przedszkolny "Horyzonty Wyobraźni" w odległości 216 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legnicka Street Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polski Holding Medyczny w odległości 171 m, Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 253 m, Neuromed w odległości 274 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legnicka Street Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 37 m znajduje się Hert, w odległości 41 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II w odległości 188 m znajduje się boisko / kort, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort, w odległości 258 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.09.2017
Data aktualizacji: 08.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: