Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wieżycka Folwark

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wieżycka, oferowane bezpośrednio przez

P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wieżycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 982 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wieżycka FolwarkWieżycka Folwark

2 zdjęcia

Wieżycka Folwark
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja w sąsiedztwie zabytkowego dworku Wendtów będzie powstawać etapami.

Obecnie realizowany jest etap pierwszy, czyli budowa budynków 4, 5 i 6. Docelowo powstanie 12 budynków wielorodzinnych, które swoją architekturą idealnie wpasują się w klimat dawnego folwarku. Niska zabudowa gwarantuje prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich.

Malownicze położenie z dogodnym dojazdem

To okolica, która od lat intensywnie rozwija się a wokół nie brakuje terenów zielonych. Osiedle sąsiaduje z zabytkowym parkiem i wzgórzami a jednocześnie dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje tylko 5 minut, do centrum Gdańska kwadrans. Świetnie odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby ceniące sobie bliskość terenów rekreacyjnych.

Inwestycja Wieżycka Folwark znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Wieżycka (5.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Wieżycka Folwark została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wieżycka Folwark nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P. B. Górski Sp. z o.o. S.K.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wieżycka Folwark to wyjątkowe osiedle położone w dzielnicy Zakoniczyn, w sąsiedztwie zabytkowego dworku Wendtów.

W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne, tereny rekreacyjne, parki. To idealna lokalizacja do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródki.

Lokalizacja osiedla Wieżycka Folwark gwarantuje łatwe dotarcie zarówno do centrum Gdańska (15 minut), jak Gdyni (30 minut) a także zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury w pobliżu miejsca zamieszkania (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnia).

Bez względu na to, czy pracujesz w Gdańsku, czy w Gdyni dotrzesz tam bez problemu. Pobliska obwodnica zapewnia łatwy dojazd do całego Trójmiasta, autostrady A1, lotniska, na Półwysep Helski bądź na Kaszuby. Zlokalizowane przy zjazdach z obwodnicy centra handlowe umożliwiają zrobienie wszelkich zakupów, od spożywczych po meblowe.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wieżycka Folwark?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wieżycka Folwark mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 295 metrów od inwestycji Wieżycka Folwark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakoniczyn 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wieżycka Folwark znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wieżycka Folwark znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 40 m, przedszkole w odległości 72 m, Przedszkole w odległości 347 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wieżycka Folwark jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog w odległości 412 m, Przychodnia na Wzgórzu w odległości 652 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wieżycka Folwark składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 124 m znajduje się Sklep spożywczy EMI, w odległości 130 m znajduje się Piekarnia Mielnik, w odległości 206 m znajduje się Pod Filarami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wieżycka Folwark w odległości 227 m znajduje się boisko / kort, w odległości 389 m znajduje się boisko / kort, w odległości 396 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.05.2022
Data aktualizacji: 10.07.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023