Dwie Motławy

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarvipol Development

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Dwie Motławy są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Dwie Motławy dostępnych jest 18 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M009
2
58,83 m²
Parter
M010
2
53,51 m²
Parter
M011
2
52,86 m²
Parter
M088
2
69,06 m²
5
M090
2
69,2 m²
5
M093
2
61,71 m²
5
M094
2
61,2 m²
5
M095
2
53,92 m²
5
M096
2
53,08 m²
5
M099
2
67,11 m²
5
M100
2
67,16 m²
5
M102
2
72,73 m²
5
M007
3
92,09 m²
Parter
M012
3
79,91 m²
Parter
M092
3
93,64 m²
5
M097
3
81,08 m²
5
M098
3
71,3 m²
5
M013
4
70,71 m²
Parter

Oferty specjalne

  • Promocja

    Pula mieszkań w specjalnej cenie - wakacyjna promocja już od 9960 zł/m2

    Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Dwie Motławy

INFORMACJE OGÓLNEDwie Motławy to kameralna inwestycja, która powstaje w centralnej części Gdańska na malowniczej Wyspie Spichrzów. Budynek prezentować się będzie w formie nowoczesnej bryły w industrialnym stylu, do którego stworzenia zostaną wykorzystane najwyższej klasy materiały budowlane.Dwie Motławy to doskonały wybór nie tylko dla osób szukających swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania. Apartamenty te mogą stanowić idealną propozycję na tzw. second home. Inwestycja w wakacyjny drugi dom to nie tylko nabycie miejsce do odpoczynku, ale też doskonała lokata kapitału, ponieważ zakup ten przez znaczną część roku pozwala nabywcy bez wysiłku zarabiać w ramach usługi bezobsługowego najmu oferowanej przez firmę Rent like Home. Gdańsk jest odwiedzany przez cały rok, zarówno przez turystów, jak i gości biznesowych, dzięki czemu bez przeszkód można czerpać zysk z wynajmu swojego apartamentu także poza letnimi miesiącami.OPIS INWESTYCJIW pięciopiętrowym, nowoczesnym kompleksie mieszkalnym znajdą się 103 wyjątkowe apartamenty. Tuż przy wejściu zaplanowano powstanie eleganckiego lobby z recepcją. Punktem charakterystycznym projektu będzie znajdujący się wewnątrz inwestycji zielony dziedziniec z małą architekturą, stanowiący oazę spokoju w otoczeniu pięknej zieleni. W budynku powstanie garaż, w którym znajdzie się 41 miejsc postojowych. Dodatkowo na poziomie -1 utworzone zostaną komórki lokatorskie.Wszystkie mieszkania zostały zaplanowane tak, aby ich przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna i wygodna. Duże okna zapewnią wewnątrz apartamentów dopływ światła, sprawiając, że pomieszczenia staną się odpowiednio nasłonecznione i zyskają jeszcze bardziej przytulny charakter. Do części lokali przynależeć będą również balkony, a do wybranych mieszkań z poziomu „0” przewidziano również przydomowe ogródki. Na parterze oraz na ostatnim piętrze znajdą się loftowe apartamenty z antresolami. Przestrzeń tą będzie można w dowolny sposób zaaranżować, np. może ona posłużyć jako otwarty salon, będący doskonałym miejscem na spotkania z przyjaciółmi lub stać się ekskluzywną, designerską sypialnią.DOSTĘPNE LOKALEObecnie w sprzedaży w ramach Dwóch Motław znajduje się jeszcze 87 lokali:• 21 lokali 1-pokojowych o pow. od 25 m2 do 32 m2• 60 lokali 2-pokojowych o powierzchni od 36 m2 do 73 m2• 13 lokali 3-pokojowych o powierzchni od 58 m2 do 94 m2• 2 lokale 4-pokojowe o powierzchni od 70 m2 do 102 m2Ponadto w budynku dostępne są dwa lokale usługowe, które mogą stanowić idealne miejsce np. na stworzenie wymarzonej, klimatycznej kawiarni lub własnej, rodzinnej restauracji. Powierzchnia użytkowa tych lokali wynosi ponad 132m2 i jest złożona z parteru oraz antresoli. Każdy z nich może również dodatkowo zostać podzielony na dwa niezależne, mniejsze lokale.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego

Inwestycja Dwie Motławy znajduje się w Śródmieściu, ul. Toruńska 20 (1.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Dwie Motławy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych apartamentów w tym 55 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dwie Motławy pozostało na sprzedaż 18 apartamentów o powierzchniach od 53 do 94 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 53 do 73 m2 (12 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 94 m2 (5 apartamentów)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 71 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 105 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (10).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 18 apartamentów w tym.
Powierzchnie apartamentów:od 53 do 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dwie Motławy

LOKALIZACJA Dwie Motławy powstają na Wsypie Spichrzów. Lokalizacja ta jest jednym z głównych atutów inwestycji. • Budynek położony będzie zaledwie kilka minut drogi od słynnej gdańskiej starówki. • W pobliżu znajdują się m.in. ważne zabytki jak Fontanna Neptuna czy Żuraw, liczne obiekty kulturalne oraz restauracje, kawiarnie i kluby. • Położenie nad brzegiem spokojnych wód rzeki Nowej Motławy służy również odpoczynkowi, stanowiąc idealne miejsce na długie, relaksujące spacery. Wyspa Spichrzów to niewątpliwie jedno z najlepszych miejsc, jakie można wybrać, inwestując w nieruchomości na terenie Polski. Możliwości zabudowy tej części miasta są mocno ograniczone m.in. poprzez otoczenie dzielnicy wodami Motławy. Czyni to ten obszar bardziej niedostępnym, a tym samym prestiżowym. Takie położenie daje możliwość podwójnego zarobku, z jednej strony poprzez wynajem posiadanego apartamentu, z drugiej natomiast na wzroście jego wartości. Inwestycja Dwie Motławy powstaje przy ul. Toruńskiej w Gdańsku. Jest realizowana przez Marvipol Development. W sprzedaży dostępnych pozostało łącznie 87 lokali . Mieszkania oddawane są do użytku w stanie deweloperskim. Istnieje również możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz. Do wyboru są 3 warianty możliwości aranżacji apartamentów: Loft, Marine oraz Classic.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dwie Motławy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Dwie Motławy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dwie Motławy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Little Umbrella w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dwie Motławy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Eter-Med w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dwie Motławy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dwie Motławy w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.09.2019

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie