Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Scala

Ta oferta bierze udział w konkursie

Wykończenie pod klucz w cenie apartamentu!

Mieszkania na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez

Moderna Holding

Gdańsk, Śródmieście, ul. Łąkowa 60

ScalaScala

20 zdjęć

Scala
Scala
Scala
Scala
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

27 - 93/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Gdańsk Śródmieście - 1405 m

Przystanek Tramwajowy - 148 m

Przystanek Autobusowy - 133 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 23 placówki edukacyjne, 149 kawiarni i restauracji, 34 sklepy, 22 obiekty sportowe, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 530 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (400): zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,13-9,91 mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (500 miejsc) : zakup nieobowiązkowy, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 98 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 93 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 12 zł/m²

Ta inwestycja zajęła 2 miejsce w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

4,91

Scala traktuje niezwykle poważnie miejsce, w którym się znajduje. Wyrazem tego jest subtelna tektonika fasady w połączeniu z okładziną z płytek. Balkony i zagospodarowanie dopełniają efektu zewnętrznego. Wnętrza klatek i korytarzy są kombinacją wielu różnych materiałów, pozwalającą na stworzenie oryginalnego wystroju.

Opis inwestycji

Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.

Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.

To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.

Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.

W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.

Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.

Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.

Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.

Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.

Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.

Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

Daty oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

Budynek 2.1 - IV kwartał 2022 r.

Budynek 2.2 - II kwartał 2023 r.

Budynek 3 - II kwartał 2023 r.

Budynek 6 - III kwartał 2023 r.

Budynek 5.3 - I kwartał 2024 r.

Planowane oddanie całości inwestycji w I kw. 2024 roku.

Inwestycja Scala znajduje się w Śródmieściu, ul. Łąkowa 60 (1.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Scala została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 530 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Scala w sprzedaży jest 98 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 93 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (500 miejsc)

W inwestycji znajduje się 400 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,13-9,91 mkw.

Lokalizacja inwestycji

Ponad 1000-letnie miasto, odwiedzane przez miliony turystów z całego świata, pełne różnorodności: dziedzictwa, historii, innowacji i biznesu.

Piękne piaszczyste plaże, wspaniałe zabytki Głównego Miasta, industrialne tereny stoczniowe, nowoczesne biurowce. Mozaika pomysłów na życie i swoboda realizowania własnej wizji.

Od wąskich uroczych miejskich uliczek po przestrzeń i oddech morza. Od sztuki wysokich lotów po beztroską rozrywkę. Od wielkomiejskiej energii po ludzką codzienną serdeczność. To miasto piękne do życia.

Gdańsk jest pełen koncertów, wystaw, wernisaży, spektakli, imprez sportowych, tanecznych, kulinarnych, targów, konferencji i warsztatów.

Zajrzyj na organizowany od setek lat Jarmark Dominikański, podziwiaj wybitnych aktorów z całego świata podczas Festiwalu Szekspirowskiego lub Festiwalu Teatrów Ulicznych FETA. Odwiedź codziennie inną restaurację lub kawiarnię. Zobacz Muzeum Bursztynu, Europejskie Centrum Solidarności lub Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Pospaceruj Długim Pobrzeżem, popływaj jachtem lub kajakiem, wjedź na koło widokowe. Odpocznij.

Apartamenty Scala zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska dają wolność bycia w centrum wydarzeń i przynoszą oddech w parkowej aranżacji osiedla, oddzielonego od głównego turystycznego traktu.

Przy głównym trakcie komunikacyjnym, lecz osłonięte od ruchu ulicznego i turystycznego zgiełku. Z łatwym dojazdem od Długich Ogrodów i Podwala Przedmiejskiego. Tuż przy głównych traktach pieszych zabytkowego Głównego Miasta, Wyspy Spichrzów, Długiego Targu i Długiego Pobrzeża.

W 3 minuty spacerem znajdziesz się w pięknym otoczeniu historycznych kamienic nad Motławą. Idąc 10 minut w drugą stronę, poczujesz spokój i wytchnienie historycznych zielonych bastionów. Po drodze bez problemu zrobisz zakupy, wstąpisz na pyszne śniadanie do przytulnej restauracji lub naturalne lody z tradycyjnej wytwórni.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Scala?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Scala mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1405 metrów od inwestycji Scala znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Scala znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Scala znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w odległości 148 m, szkoła w odległości 158 m, Szkoły Ekonomiczno-Handlowe im. Macierzy Szkolnej w odległości 295 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Scala jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gajda Aleksandra Pracownia Protetyczna w odległości 309 m, Etermed w odległości 505 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 541 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Scala składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 224 m znajduje się Żabka, w odległości 266 m znajduje się Biedronka, w odległości 267 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Scala w odległości 131 m znajduje się boisko / kort, w odległości 292 m znajduje się Stadion Żużlowy Wybrzeże Gdańsk, w odległości 321 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.06.2020
Data aktualizacji: 19.04.2024
Moderna Holding logo

Moderna Holding

Adres biura sprzedaży:

Aleja Grunwaldzka 501/3

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023