Scala

Wykończenie pod klucz w cenie apartamentu!

Mieszkania na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Gdańsk, Śródmieście, ul. Łąkowa
Scala

18 zdjęć

Scala
Scala
Scala
Scala

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Scala dostępnych jest 171 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Promocje

 • Promocja

  Wykończenie pod klucz w cenie apartamentu!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.

Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.

To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.

Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.

W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.

Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.

Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.

Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.

Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.

Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.

Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

Daty oddania do użytkowania poszczególnych budynków:

I etap II kw. 2022r.

II etap II i III kw. 2023r.

IV etap III kwartał 2024 r.

Planowane oddanie całości inwestycji w I kw. 2025 roku.

Inwestycja Scala znajduje się w Śródmieściu, ul. Łąkowa (1.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 530 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Scala w sprzedaży jest 171 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 92 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 36 m2 (65 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 54 m2 (45 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 78 m2 (49 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 92 m2 (11 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 82 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (500 miejsc)

W inwestycji znajduje się 400 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,13-9,91 mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 530 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (400): zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,13-9,91 mkw
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (500 miejsc): zakup nieobowiązkowy, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 171 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 92 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 12 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Ponad 1000-letnie miasto, odwiedzane przez miliony turystów z całego świata, pełne różnorodności: dziedzictwa, historii, innowacji i biznesu. Piękne piaszczyste plaże, wspaniałe zabytki Głównego Miasta, industrialne tereny stoczniowe, nowoczesne biurowce. Mozaika pomysłów na życie i swoboda realizowania własnej wizji. Od wąskich uroczych miejskich uliczek po przestrzeń i oddech morza. Od sztuki wysokich lotów po beztroską rozrywkę. Od wielkomiejskiej energii po ludzką codzienną serdeczność. To miasto piękne do życia. Gdańsk jest pełen koncertów, wystaw, wernisaży, spektakli, imprez sportowych, tanecznych, kulinarnych, targów, konferencji i warsztatów. Zajrzyj na organizowany od setek lat Jarmark Dominikański, podziwiaj wybitnych aktorów z całego świata podczas Festiwalu Szekspirowskiego lub Festiwalu Teatrów Ulicznych FETA. Odwiedź codziennie inną restaurację lub kawiarnię. Zobacz Muzeum Bursztynu, Europejskie Centrum Solidarności lub Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Pospaceruj Długim Pobrzeżem, popływaj jachtem lub kajakiem, wjedź na koło widokowe. Odpocznij. Apartamenty Scala zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska dają wolność bycia w centrum wydarzeń i przynoszą oddech w parkowej aranżacji osiedla, oddzielonego od głównego turystycznego traktu. Przy głównym trakcie komunikacyjnym, lecz osłonięte od ruchu ulicznego i turystycznego zgiełku. Z łatwym dojazdem od Długich Ogrodów i Podwala Przedmiejskiego. Tuż przy głównych traktach pieszych zabytkowego Głównego Miasta, Wyspy Spichrzów, Długiego Targu i Długiego Pobrzeża. W 3 minuty spacerem znajdziesz się w pięknym otoczeniu historycznych kamienic nad Motławą. Idąc 10 minut w drugą stronę, poczujesz spokój i wytchnienie historycznych zielonych bastionów. Po drodze bez problemu zrobisz zakupy, wstąpisz na pyszne śniadanie do przytulnej restauracji lub naturalne lody z tradycyjnej wytwórni.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Scala?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Scala mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Scala znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Akademia Muzyczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Scala znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Scala znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Nr 4 w odległości 180 m, Gdańskie Szkoły Medyczne w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Scala składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Scala w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.06.2020
Data aktualizacji: 21.07.2022
Moderna Holding logo

Moderna Holding

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Szafarnia 6/1U, 80-755 Gdańsk

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: