Osiedle Cztery Kąty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. M.Słabego, oferowane bezpośrednio przez

KRJ Sp. z o.o.

Gdańsk, Matarnia, Ul. M.Słabego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Cztery KątyOsiedle Cztery Kąty

6 zdjęć

Osiedle Cztery Kąty
Osiedle Cztery Kąty
Osiedle Cztery Kąty
Osiedle Cztery Kąty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni dostęp do jednego z największych w Trójmieście centrów handlowych – Parku Handlowego Matarnia. W sąsiedztwie osiedla znajduje się także infrastruktura edukacyjna i placówki służby zdrowia. Po godzinach na miłośników aktywnego wypoczynku czekają krzyżujące się w pobliżu osiedla szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, które wiodą przez Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz w stronę brzegu morza i do Szwajcarii Kaszubskiej.Osiedle sąsiaduje z obwodnicą S6, którą bez przeszkód można kontynuować jazdę w kierunku południa Gdańska, Sopotu i Gdyni. Finał budowy Osiedla Cztery Kąty zbiegnie się z terminem zakończenia rozbudowy Trasy Słowackiego na odcinku do centrum Wrzeszcza. Mniej niż 5 minut jazdy dzielić będzie też osiedle od węzła drogowego Karczemki i trasy W-Z. Dodatkowo w sąsiedztwie planowany jest przystanek Kolei Metropolitalnej, która w perspektywie kilku lat połączy centrum Gdańska, port lotniczy i centrum Gdyni.Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach ceniących komfort, przestrzeń i kontakt z otoczeniem. Udało nam się osiągnąć bardzo funkcjonalny układ przestrzenny mieszań, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Przeszklone balustrady ułatwiają kontakt z otaczającą naturą. Strefa mieszkalna osiedla jest miejscem spokojnego wypoczynku. Oddzieliliśmy ją od strefy ruchu kołowego, obejmującej podziemny garaż i bezpośredni wyjazd do bramy osiedla.

Lokalizacja

Osiedle Cztery Kąty usytuowane jest w sąsiedztwie lasów Matemblewa, na samym końcu spokojnej ulicy Majora Słabego. Matarnia to dzielnica chętnie wybierana przez osoby ceniące sobie ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu natury. Wystarczy uchylić okno w mieszkaniu, by cieszyć się szumem drzew i śpiewem ptaków. Otaczające osiedle lasy Matemblewa z rezerwatem Doliny Strzyży stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Od wiosny do jesieni można cieszyć się jazdą na rowerze po leśnych ścieżkach, a zimą założyć narty i szusować na morenowych pagórkach. Indywidualne czy rodzinne spacery w tych pięknych lasach są prawdziwą przyjemnością. Wyjście z psem, nawet na kilka minut, to w takim otoczeniu świetny relaks. Zwolennicy dłuższych wycieczek znajdą dla siebie szlaki prowadzące zarówno nad morze jak i nad kaszubskie jeziora.

Inwestycja Osiedle Cztery Kąty znajduje się w Matarni została zrealizowana przez KRJ Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Cztery Kąty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cztery Kąty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KRJ Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Matarnia to część Gdańska, która przyłączona została do miasta w latach siedemdziesiątych XX wieku. Nazwa dzielnicy pochodzi od historycznej kilkusetletniej osady o nazwie Sant Matherna, której nazwa pochodzi od biskupa Materna z Kolonii. W tej części miasta znajdują się dwa zabytki: Kościół św. Walentego oraz Zespół Dworski, który powstał w 2 poł. XVIII wieku. W Matarni znajduje się również pomnik przyrody. Stanowią go cztery drobnolistne lipy, których obwody wynoszą od 292 do 385 centymetrów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cztery Kąty?

Przez dzielnice przebiega obwodnica Trójmiasta, która jest częścią drogi ekspresowej S6. Drogę tą przecina prostopadle Trasa Słowackiego. W 2015 roku oddane zostaną również trzy stacje kolejowe Pomorskiej Kolei Metropolitalnej: Gdańsk Port Lotniczy oraz Gdańsk Rębiechowo. W tej części miasta znajduje się także Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cztery Kąty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 496 metrów od inwestycji Osiedle Cztery Kąty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cztery Kąty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cztery Kąty znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Gdański Instytut Historii Sztuki Instytut Archeologii i Etnologii w odległości 160 m, Akademia Sztuk Pięknych w odległości 197 m, przedszkole w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cztery Kąty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dioptrial w odległości 186 m, Medicover w odległości 231 m, Dermatologia w odległości 258 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cztery Kąty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Mielnik, w odległości 180 m znajduje się el.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cztery Kąty w odległości 337 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 571 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.09.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: