Silva etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Silva etap II dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C1.1.1
2
52,9 m²
Parter
C2.1.3
2
56,4 m²
Parter
D1.6.9
2
50 m²
5
D1.2.2
3
64,9 m²
1
D2.2.2
3
68,5 m²
1
D1.7.6
5
148,1 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Różnorodna zabudowaSilva to osiedle o zróżnicowanej zabudowie. Oferujemy kameralny styl zamieszkiwania w budynku dwu i trzypiętrowym lub widoki na las, morze i okolicę z mieszkań w budynku pięciopiętrowym. Mieszkania posiadać będą portfenetry oraz przeszklone balkony. Na parterze dostępne są mieszkania z ogródkami.Rodzinny charakterRodzinny charakter osiedla Silva tworzy zamknięta, monitorowana i chroniona przestrzeń. Bez samochodów, z placem zabaw, ciekawym zagospodarowaniem terenu i małą architekturą zapewni przestrzeń do relaksu wszystkim domownikom. Aktywność bez względu na pogodę umożliwi strefa fitness z siłownią i saunami, dostępna tylko dla mieszkańców.Miejskie wygodyW każdym budynku znajdować się będą windy, prowadzące bezpośrednio do podziemnej hali garażowej. Dla każdego mieszkania przygotowaliśmy przynajmniej jedno miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.

Inwestycja Silva etap II znajduje się na Działkach Leśnych, ul. Kielecka (1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Silva etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Silva etap II pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 50 do 148 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 56 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 69 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 148 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 267 do 283 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: do każdego mieszkania..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, klub fitness, sauna, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 148 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Silva etap II

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silva etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Silva etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węzeł Franciszki Cegielskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silva etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 17 W GDYNI w odległości 310 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY NR 1 W SPECJALNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24 W GDYNI w odległości 310 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 24 W GDYNI IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Silva etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silva etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się abc, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Silva etap II w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.01.2018

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie