Komandorskie Wzgórze

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 229 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Kino Marynarz(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni)
  Rezydencja Kino Marynarz
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Kino Marynarz Sp. z o.o.
 • Murapol Nadmorskie Tarasy(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni)
  Murapol Nadmorskie Tarasy
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 169
  Powierzchnia: 26 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Oxyvia(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Bosmańska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Oxyvia
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 35 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 27 ofert
  Archicom Polska S.A.

Opis Inwestycji

Charakterystyka inwestycjiW ofercie Komandorskiego Wzgórza pozostały dwa ostatnie budynki. Nowy, sześcio-piętrowy budynek X znajduje się na skraju osiedla i to właśnie ten etap jest najlepiej skomunikowany, wygodą dla przyszłych mieszkańców będzie także jego bliskość do osiedlowych lokali handlowo-usługowych, które znajdują się również na parterze budynku. Z kolei gotowy do zamieszkania budynek B zlokalizowany jest w północnej części osiedla- tuż przy parku, pozostając jego integralną częścią. Wysokość od 8 do 11 pięter, gwarantuje mieszkańcom piękne widoki na osiedlową zieleń, panoramę miasta, a nawet morze. W ofercie dostępne są mieszkania 1 - 4-pokojowe od 31 do 98 metrów kwadratowych.Osiedle Komandorskie Wzgórze utworzy 12 budynków wielorodzinnych oraz 59 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle, charakteryzuje się urozmaiconą architekturą, nawiązującą w swojej stylistyce do modernistycznej zabudowy Gdyni, harmonijnie wkomponowanych w zielone otoczenie. Wyróżnia się licznymi punktami handlowo-usługowymi znajdującymi się na jego terenie. Obecność sklepów i różnorodnej oferty usługowej są istotnym udogodnieniem dla mieszkańców, bo wpływają na komfort robienia codziennych zakupów oraz pozwalają zaoszczędzić czas i energię.Budynki zostały zaprojektowane w układzie pozwalającym na wydzielenie obszernego terenu wewnątrz osiedla, w którym powstał park osiedlowy. Różnorodna kompozycja roślin iglastych i liściastych, oryginalnie wkomponowany w nią staw, tworzą idealne miejsce do codziennego wypoczynku. Liczne alejki wijące się po pagórkowatym terenie oraz elementy małej architektury uprzyjemnią odpoczynek wśród zieleni. W parku przewidziano również miejsce zabaw dla dzieci.Osoby preferujące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji boisko do koszykówki oraz kort tenisowy, które pozostają do wyłącznego użytku mieszkańców Komandorskiego Wzgórza.Dwa wjazdy na teren osiedla, jeden od ulicy Benisławskiego, a drugi od strony ulicy Bosmańskiej, zapewniają sprawną komunikację, nie naruszając przy tym wewnętrznych terenów zielonych. Wzdłuż dróg dojazdowych zaprojektowano dodatkowe miejsca postojowe.W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, teren jest monitorowany oraz posiada całodobową ochronę. Dodatkowo lokale są standardowo wyposażone w drzwi antywłamaniowe, a okna w mieszkaniach na parterze w prowadnice i kasety do montażu rolet zewnętrznych.Termin realizacji:Budynki wielorodzinneC, D, E, F, G, H, I, K, L, M - zrealizowane, sprzedaneB - gotowe do odbioruX - III kwartał 2016 - rzuty mieszkań w trakcie przygotowańDomy jednorodzinneN, O, P, R, S, T, U, W, Z - zrealizowane, sprzedane

Inwestycja Komandorskie Wzgórze znajduje się na Oksywiu, ul. Bosmańska (3.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Komandorskie Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Komandorskie Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Płaski pokryty papą termozgrzewalną.
Elewacja
Systemowa lekka mokra z opierzeniami z blachy.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szkolne szybami zespolonymi, na parterach okna zaopatrzone w osłony oraz prowadnice do rolet zewnętrznych.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe klasy „C”.
Balkony
Balkony i tarasy – wyłożone płytkami z gresu mrozoodpornego (balkony) lub gretingami (tarasy).
Posadzka
Wylewka cementowa.
Ściany
W pomieszczeniach mieszkalnych - pokryte tynkiem III kategorii lub szpachlowane, pomalowane białą farbą emulsyjną, lub z płyt kartonowo-gipsowych pomalowane białą farbą emulsyjną. Ściany w łazience i WC (jeśli występuje) – murowane, tynkowane lub szpachlowane, niemalowane lub z płyt kartonowo-gipsowych, niemalowane.
Sufity
Malowane białą farbą emulsyjną,
Parapety wewnętrzne
Z marmuru lub konglomeratu marmurowego.
Instalacje
instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja wentylacyjna, instalacja telefoniczna, RTV, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna (wyciągowa).
Wyposażenie łazienki
Wyposażenie łazienki i WC (jeśli występuje) – podejścia wodno-kanalizacyjne, zawór czerpalny i spust wody do pralki automatycznej.
Wyposażenie kuchni
Przyłącza do zlewozmywaka i zmywarki.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Lokalizacja inwestycji Komandorskie Wzgórze

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komandorskie Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Komandorskie Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bosmańska - Zielona.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komandorskie Wzgórze znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 35 "Pod Żaglami" w odległości 410 m, Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komandorskie Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Lidl, w odległości 190 m znajduje się Grahamka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komandorskie Wzgórze w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 08.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie