ul. Prądzyńskiego - Kościuszki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-ES Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 279 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica pod Pelikanem(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 900 brutto/m2
  Kamienica pod Pelikanem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 33 - 38 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Nowa Manufaktura(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 850 brutto/m2
  Nowa Manufaktura
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 225
  Powierzchnia: 24 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 98 ofert
  IMS Budownictwo
 • Angel City Wrocław(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group

Opis Inwestycji

Inwestycja składa się z zespołu trzech budynków wielorodzinnych sześciopiętrowy połączonych ze sobą stanowiących jeden kompleks urbanistyczny. Budynki wybudowane będą wzdłuż ul Prądzyńskiego z dostępem od ul. Kościuszki 135-137.W odległości do dwustu metrów znajduje się przychodnia lekarska, przedszkole, szkoła, mniej niż osiemset metrów od inwestycji znajduje się szpital, dworzec główny. W bezpośrednim sąsiedztwie jest bardzo duża ilość sklepów, punktów usługowych , wybudowany został w ostatnim roku obiekt Starostwa Powiatowego, który ze względu na wysokie walory architektoniczne podnosi walory użytkowe i estetyczne terenów bezpośrednio sąsiadujących. Dzięki usytuowaniu w ścisłym centrum miasta, szeroki dostęp do komunikacji miejskiej zapewniająca szybki dojazd do Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, Akademii Ekonomicznej oraz większości urzędów i instytucji.Planujemy przekazanie lokali pierwszego etapu już w II kwartale 2011 roku, a zakończenie całej inwestycji – trzech etapów do I kwartału 2012 r. Osiedle składa się z 302 mieszkań. Do każdego klient otrzymuje komórkę lokatorską bez dodatkowej dopłaty. Większość mieszkań posiada balkony od 3 do 11 m2, dodatkowo wybrane mieszkania na parterze posiadają duże tarasy od 15 do 64 m2, które również są przekazywane bez dodatkowych opłat. Ponieważ jest to budynek 7 kondygnacyjny w każdej klatce schodowej jest winda która pierwszy przystanek ma w piwnicy zapewniając odpowiedni komfort osobom które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie, a obok w oddzielnym budynku będzie zlokalizowany wielopoziomowy parking naziemny, który zapewni obsługę parkingową. Lokalizacja miejsc parkingowych w osobnym obiekcie pozwala na wygospodarowanie stosunkowo dużych komórek lokatorskich zlokalizowanych w piwnicy budynków. Do każdego mieszkaniu zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet , telefon, wideofon.Inwestycja będzie ogrodzona oraz monitorowana systemem video, do którego będzie miał dostęp każdy z mieszkańców w swoim telewizorze na określonych kanałach w czasie rzeczywistym, a administrator obiektu do zapisów archiwalnych.Terminy oddania poszczególnych etapów:etap I- oddanyetap II-  10.2011retap III- 1.2012r

Inwestycja ul. Prądzyńskiego - Kościuszki znajduje się na Południu, ul. Kościuszki (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja ul. Prądzyńskiego - Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 302 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 709 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 302 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świstackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr IV w odległości 180 m, Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu w odległości 180 m, POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 240 m, Onkomed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się ALDI, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Prądzyńskiego - Kościuszki w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie