Nowa Manufaktura

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

IMS Budownictwo - Wrocław

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa ManufakturaNowa Manufaktura

18 zdjęć

Nowa Manufaktura
Nowa Manufaktura
Nowa Manufaktura
Nowa Manufaktura

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 312 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Nowa Manufaktura logo

Przy skrzyżowaniu ulic gen. Tadeusza Kościuszki oraz gen. Kazimierza Pułaskiego powstanie kolejna inwestycja IMS Budownictwo: Nowa Manufaktura. Nowoczesna architektura oraz zabudowa sięgająca 9 piętra znakomicie wkomponuje się w istniejącą zabudowę oraz wypełni ubytek pomiędzy starszymi kamienicami, co będzie stanowiło doskonałe zwieńczenie tego narożnika. W inwestycji powstanie 312 mieszkań jedno-, dwu, trzy,- i czteropokojowych o powierzchni od 25 m² do 71 m² oraz 3 lokale usługowe zlokalizowane na parterze w pierwszej linii zabudowy. Bogaty wachlarz rozkładów mieszkań pozwoli na znalezienie mieszkań z klasycznym rozmieszczeniem pomieszczeń oraz takich o nietypowych kształtach pokoi.

Inwestycja Nowa Manufaktura znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez IMS Budownictwo - Wrocław.

Inwestycja Nowa Manufaktura została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 312 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Manufaktura nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMS Budownictwo - Wrocław przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Manufaktura?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Manufaktura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 554 metrów od inwestycji Nowa Manufaktura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Manufaktura znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Manufaktura znajdują się 94 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 35 w odległości 120 m, szkoła w odległości 259 m, Centrum Kształcenia Administracyjno-Prawnego w odległości 262 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Manufaktura jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Biodental w odległości 42 m, A-Dent w odległości 110 m, Onkomed w odległości 157 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Manufaktura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 100 metrów znajdują się sklepy Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Manufaktura w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m oraz 360 m znajdują się boiska sportowe.

Data publikacji: 18.03.2020
Data aktualizacji: 16.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: