Opoczyńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Opoczyńska, oferowane bezpośrednio przez Hossanova Sp. z o.o. Sp.K.

Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Opoczyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 452 oferty w najbliższej okolicy!

Opoczyńska

4 zdjęcia

Opoczyńska
Opoczyńska
Opoczyńska
Opoczyńska

Najbliższe inwestycje

 • Gardino Park Żerniki
  od: 8 100 zł/m2

  Gardino Park Żerniki

  DOM.developer

  Mieszkanie Żerniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Strachowicka 13
  8.8 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 46-94 m2
  • Mieszkań: 23
  • Pokoje: 2-3
 • Osiedle GreenPoint
  od: 6 912 zł/m2

  Osiedle GreenPoint

  Top Resorts Sp. z o.o.

  Mieszkanie Leśnica, Fabryczna, Wrocław
  ul. Junacka
  13.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75-89 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Inwestycja Opoczyńska to projekt w jakości premium, który powstaje na Złotnikach. Wybraliśmy Idealne miejsce do samorealizacji i spełniania marzeń w jednej z najmodniejszych części tętniącego życiem Wrocławia.

Opoczyńska to osiedle ze wzorcową lokalizacją i wieloma udogodnieniami. Łatwo dostępna komunikacja miejska, przebiegająca niedaleko osiedla obwodnica a także liczne ścieżki rowerowe oraz drogi pozwalają szybko dojechać do centrum Wrocławia. Dodatkowym atutem jest fakt, że w trakcie budowy jest Obwodnica Leśnica, dzięki czemu ryzyko powstawania wszelkich zatorów ruchu, zostanie znacznie ograniczone.

Co wyróżnia naszą inwestycję? Przede wszystkim stawiamy na nowoczesny design budynku oraz modernistyczne otoczenie, które sprawiają, że osiedle spełnia najwyższe oczekiwania przyszłych lokatorów.

Inwestycja Opoczyńska znajduje się na Złotnikach, ul. Opoczyńska (10.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hossanova Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Opoczyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Opoczyńska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hossanova Sp. z o.o. Sp.K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Złotniki to wrocławskie osiedle, które znajduje się w zachodniej części miasta. Oferujemy idealną lokalizację dla tych, którzy chcą zamieszkać w modernistycznej i przestronnej okolicy z łatwym dojazdem do centrum. Atutem tej inwestycji jest dogodna trasa do węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, za którą mieści się kąpielisko Glinianki. Znajdujący się w pobliżu Stadion Miejski to gwarancja bycia w centrum wydarzeń – sportowe emocje oraz szereg bogatych wydarzeń kulturalnych są na wyciągnięcie ręki. Atrakcją jest również zrewitalizowany Bio Park Doliny Ślęzy i Stawu Pilczyckiego, który podniósł jakość wartości przyrodniczej. Rekreacji sprzyjają również inne tereny zielone – Park Zachodni, Park Złotnicki oraz Las Leśnicki z licznymi ścieżkami rowerowymi i popularną trasą biegową o długości 2 km, która niemal w całości przebiega parkowymi, utwardzonymi alejkami. Nasza inwestycja spełnia warunki wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Przyszli mieszkańcy latem będą mogli korzystać z kąpieliska Glinianki, gdzie znajduje się także Wake Park oferujący sprzęt do uprawiania sportów wodnych, zaś chłodne dni spędzą na basenie przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 przy ul. Kamiennogórskiej. Złotniki oferują rozwiniętą infrastrukturę i szybką, wygodną komunikację. Estetyczne i urozmaicone tereny zielone poprawiają klimat osiedla. Wszystko to gwarantuje nie tylko wysoką jakość życia, ale również idealną inwestycję na przyszłość.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Opoczyńska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Opoczyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Opoczyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamiennogórska (Ośrodek dla niewidomych).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Opoczyńska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Opoczyńska znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: EUROPEJSKIE JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE KLUB KUBUSIA PUCHATKA VIIII w odległości 180 m, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących w odległości 430 m, Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 16 dla Uczniów Niewidomych i Słabowidzących w odległości 430 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Opoczyńska w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2018
Data aktualizacji: 11.10.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: