Renesansowa 20

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Renesansowa, oferowane bezpośrednio przez Fort Development Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Renesansowa 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Renesansowa 20

6 zdjęć

Renesansowa 20
Renesansowa 20
Renesansowa 20
Renesansowa 20

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Renesansowa 20 logo

Inwestycja Renesansowa 20 to kameralny budynek mieszkalny, będący przykładem nowoczesnej i eleganckiej architektury.

Inwestycja Renesansowa 20 znajduje się na Chomiczówce, ul. Renesansowa 20 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fort Development Sp. z o.o.

Inwestycja Renesansowa 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Renesansowa 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fort Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Obiekt ulokowany jest w zielonej dzielnicy Warszawy – na Nowych Bielanach, pomiędzy ulicami Renesansową a Wólczyńską. Umiejscowienie budynku gwarantuje doskonałą komunikację o każdej porze dnia i nocy. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów leśnych i rekreacyjnych takich jak Lasek Bielański, Lasek Lindego czy Lasek Młociński umożliwia mieszkańcom Bielan spacery i aktywny wypoczynek. Bogata infrastruktura najbliższej okolicy gwarantuje mieszkańcom dostęp zarówno do niewielkich sklepów i punktów usługowych, jak i centrów handlowych, szkół oraz przedszkoli.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Renesansowa 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Renesansowa 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Renesansowa 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aspekt 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Renesansowa 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Renesansowa 20 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 80 im.Mari Kownackiej w Warszawie w odległości 80 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Renesansowa 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Renesansowa w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Renesansowa 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Putka, w odległości 220 m znajduje się E. Leclerc, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Renesansowa 20 w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: