Fort Development Sp. z o.o.

Fort Development Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawa

ul. Sułkowskiego 35

+48 22 ...

Posiadamy w sprzedaży 35 nieruchomości w 1 inwestycji

Zobacz na mapie

w woj. mazowieckim

 • Renesansowa 20

  Inwestycja Renesansowa 20 znajduje się na Bielanach, ul. Renesansowa 20 (7,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Fort Development Sp. z o.o.. Inwestycja Renesansowa 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 43 lokale mieszkalne o powierzchniach od 34 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Bielany, ul. Renesansowa 20 (7,5 km od centrum Warszawy)

  Renesansowa 20
  • Termin oddania 1 kw. 2018

  • Liczba pokoi 1 - 4

  • Powierzchnia 34 - 66 m2

  Fort Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

FORT Development Sp. z o. o. to rodzinna firma deweloperska, ukierunkowana na realizację kameralnych, a zarazem nowoczesnych inwestycji - wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Założyciele firmy i osoby odpowiedzialne za projekty mają wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej i doskonale znają jej specyfikę oraz uwarunkowania.

Działalność FORT Development rozpoczęła się w 2005 roku. Od tej pory stale rozwijamy się i realizujemy coraz nowocześniejsze inwestycje, które spotykają się z uznaniem i zainteresowaniem kolejnych klientów.

Realizując nasze projekty wykorzystujemy jedynie sprawdzone wcześniej rozwiązania, aby zagwarantować klientom najwyższą jakość.
Dzięki temu, że nasze realizacje to inwestycje znacznie mniejsze niż większość powstających obecnie wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, jesteśmy w stanie indywidualnie podchodzić do naszych klientów i ich potrzeb. Kameralny charakter naszych realizacji pozwala na elastyczność w ustalaniu terminów i koordynowaniu procesów rozliczeniowych z klientami, przy jednoczesnym zapewnieniu mieszkańcom poczucia intymności oraz prywatności.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Sułkowskiego 35

+48 22 ...

Fort Development Sp. z o.o.

Fort Development Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Fort Development Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
 • Znajdziemy dla Ciebie