Chociebuska 11

8 zdjęć

Chociebuska 11
Chociebuska 11
Chociebuska 11
Chociebuska 11

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chociebuska 11 dostępne są 2 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 194 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 65 do 69 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Chociebuska 11 to trzy dziesięcio- i jedenastopiętrowe budynki o łącznej liczbie 194 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 29 do 90 m², oferujących od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub loggie, a na ostatnich piętrach ― przestronne tarasy. W części mieszkań zlokalizowanych na parterze zaplanowano przydomowe ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców będą m.in: komórki lokatorskie, dwupoziomowy garaż podziemny, rowerownia, wózkownia, a także elementy małej architektury - ławki, stojaki na rowery itp.

Inwestycja będzie posiadać duży, zielony, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i siłownią terenową. Na parterze budynku od strony ulicy Chociebuskiej inwestor przewidział dwa lokale usługowe.

Architektura osiedla utrzymana została w odcieniach bieli i szarości z akcentami koloru pomarańczowego użytego we wnętrzach balkonów i loggi. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, natomiast z tarasów na ostatnich piętrach rozpościerać się będzie wspaniały widok na panoramę Wrocławia.

Inwestycję Chociebuska 11 zaprojektowała firma Olejnik Pracownia Projektowa. Głównym wykonawcą jest spółka Dom Construction.

Inwestycja Chociebuska 11 znajduje się na Nowym Dworze, ul. Chociebuska 11 (5.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 194 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Chociebuska 11 w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 65 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy inwestycji Chociebuska 11 znajdują się liczne szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowe oraz obiekty umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu, takie jak: Centrum Kultury Wrocław Zachód, kryta pływalnia, siłownia, fitness czy pobliski Park Tysiąclecia. Lokalizację charakteryzuje doskonała komunikacja miejska (liczne autobusy, stacja kolejowa Wrocław Nowy Dwór, nowo powstająca trasa autobusowo-tramwajowa), a także szybkie połączenie z centrum i łatwy wyjazd z miasta (obwodnica śródmiejska z estakadą Gądowianka oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia).

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chociebuska 11?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chociebuska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Chociebuska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chociebuska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chociebuska 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chociebuska 11 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 123 w odległości 230 m, Przedszkole nr 148 w odległości 240 m, Zespół Szkół nr 6 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chociebuska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Netto, w odległości 420 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chociebuska 11 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.10.2020
Data aktualizacji: 24.05.2023
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

Chociebuska 11 Wrocław, Nowy Dwór

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 11:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Nowym Dworze

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: