Chociebuska 11

Mieszkania na sprzedaż ul. Chociebuska, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Nowy Dwór, ul. Chociebuska 11
Chociebuska 11

5 zdjęć

Chociebuska 11
Chociebuska 11
Chociebuska 11
Chociebuska 11

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chociebuska 11 dostępnych jest 117 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Chociebuska 11 to trzy dziesięcio- i jedenastopiętrowe budynki o łącznej liczbie 194 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 29 do 90 m², oferujących od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub loggie, a na ostatnich piętrach ― przestronne tarasy. W części mieszkań zlokalizowanych na parterze zaplanowano przydomowe ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców będą m.in: komórki lokatorskie, dwupoziomowy garaż podziemny, rowerownia, wózkownia, a także elementy małej architektury - ławki, stojaki na rowery itp.

Inwestycja będzie posiadać duży, zielony, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i siłownią terenową. Na parterze budynku od strony ulicy Chociebuskiej inwestor przewidział dwa lokale usługowe.

Architektura osiedla utrzymana została w odcieniach bieli i szarości z akcentami koloru pomarańczowego użytego we wnętrzach balkonów i loggi. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, natomiast z tarasów na ostatnich piętrach rozpościerać się będzie wspaniały widok na panoramę Wrocławia.

Inwestycję Chociebuska 11 zaprojektowała firma Olejnik Pracownia Projektowa. Głównym wykonawcą jest spółka Dom Construction.

Inwestycja Chociebuska 11 znajduje się na Nowym Dworze, ul. Chociebuska 11 (5.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Chociebuska 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 194 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Chociebuska 11 pozostało na sprzedaż 117 mieszkań o powierzchniach od 29 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 31 m2 (16 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 51 m2 (45 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 69 m2 (44 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 84 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 11 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 194 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 117 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 84 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy inwestycji Chociebuska 11 znajdują się liczne szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowe oraz obiekty umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu, takie jak: Centrum Kultury Wrocław Zachód, kryta pływalnia, siłownia, fitness czy pobliski Park Tysiąclecia. Lokalizację charakteryzuje doskonała komunikacja miejska (liczne autobusy, stacja kolejowa Wrocław Nowy Dwór, nowo powstająca trasa autobusowo-tramwajowa), a także szybkie połączenie z centrum i łatwy wyjazd z miasta (obwodnica śródmiejska z estakadą Gądowianka oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia).

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chociebuska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Chociebuska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chociebuska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chociebuska 11 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 123 w odległości 230 m, Przedszkole nr 148 w odległości 240 m, Zespół Szkół nr 6 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Chociebuska 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia dermatologiczna w odległości 470 m, Przychodnia Nowy Dwór w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chociebuska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Społem, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chociebuska 11 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.10.2020
Data aktualizacji: 14.06.2021
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kurkowa 26, Wrocław, Nadodrze

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 11:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży mieszkań.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: