Starter III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dolnośląskie Inwestycje S.A

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 417 ofert w najbliższej okolicy!

Starter III

6 zdjęć

Starter III
Starter III
Starter III
Starter III

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Centrum Południowe etap III
  od: 7 313 zł/m2
  Pod wynajem

  Nowe Centrum Południowe

 • Atal City Square
  od: 9 000 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

 • Nowa Manufaktura
  od: 9 100 zł/m2
  Pod wynajem

  IMS Budownictwo

Opis Inwestycji

STARTER jest pierwszą inwestycją we Wrocławiu posiadającą w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie mikro apartamenty na sprzedaż, z opcją powierzenia najmu - z gwarancją najmu 7% w stosunku rocznym.

Lokale przeznaczone są dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.

Projekty realizowane są przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.

STARTER I to 149 mikro apartamentów obecnie wynajmowanych,

STARTER II to 175 mikro apartamentów obecnie w przygotowaniu do najmu,

STARTER III to 255 mikro apartamentów obecnie w sprzedaży.

Zgodnie z naszą strategią, podobnie jak w poprzednich inwestycjach, w Starterze III powstaną nowoczesne mikroapartamenty wykończone w standardzie „pod klucz”.

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Do cicho i szybkobieżnej windy dostajemy się za pomocą karty magnetycznej, która pozwala dostać się nam na kondygnację, na której mieszkamy oraz otworzyć drzwi do naszego lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę mieszkaniową. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Inwestycja Starter III znajduje się na Południu, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 255 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Starter III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 55 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dolnośląskie Inwestycje S.A przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 255 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz

Instalacje

klimatyzacja

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja STARTER III położona jest w samym sercu Wrocławia (ok. 2 km od Rynku), w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Borowskiej, Glinianej i Dyrekcyjnej. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej galerii handlowej WROCLAWIA i nowego dworca PKS. W promieniu kilkuset metrów znajdują się Dworzec Główny PKP, wrocławski Aquapark, Sky Tower, wiele nowych biurowców i innych centrów handlowych. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest zwłaszcza położony w odległości krótkiego spaceru Uniwersytet Ekonomiczny z bazą kilkunastu tysięcy studentów, potencjalnych najemców mikroapartamentów w nowym STARTERZE. Bliskość uniwersyteckiego szpitala klinicznego wraz z wydziałem farmacji oraz zlokalizowany w niedużej odległości Rynek Starego Miasta dodatkowo uzupełniają wyjątkowe, wręcz unikalne położenie naszej nieruchomości.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Starter III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dyrekcyjna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III znajduje się się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Nr 17 w odległości 120 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Vademecum" w odległości 120 m, Policealna Szkoła Ekonomiczna "Vademecum" w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Promyk Słońca w odległości 290 m, Luxmed w odległości 380 m, Practimed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Wroclavia, w odległości 260 m znajduje się Carrefour, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter III w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.06.2017
Data aktualizacji: 01.06.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: