Brzeska 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Brzeska, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Brzeska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 556 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzeska 5Brzeska 5

4 zdjęcia

Brzeska 5
Brzeska 5
Brzeska 5
Brzeska 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Brzeska 5 to inwestycja położona przy ulicy Brzeskiej na obszarze Przedmieścia Oławskiego, zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku.

Subtelne połączenie trendów nowoczesnej architektury, wyróżniająca się elewacja, dbałość o detale, żywa kolorystyka to charakterystyczne cechy tej inwestycji. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń ukazując bogate możliwości aranżacyjne. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb.

Inwestycja Brzeska 5 idealnie wpisuje się w nowe Przedmieście Oławskie. To tu toczy się życie, a każdy chce mieć wszelkie wygody na wyciągnięcie ręki. Jeśli biznes, to tylko tu!

Inwestycja Brzeska 5 znajduje się na Południu, ul. Brzeska 5 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Brzeska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzeska 5?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzeska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 924 metrów od inwestycji Brzeska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzeska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 5 znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 67 m, Liceum Ogólnokształcące nr IV w odległości 67 m, szkoła w odległości 103 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzeska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 355 m, Biodental w odległości 478 m, Esti-Dent Stomatologia Nowoczesna w odległości 551 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzeska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 114 m znajduje się Żabka, w odległości 195 m znajduje się Labirynt, w odległości 197 m znajduje się LDC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 5 w odległości 128 m znajduje się boisko / kort, w odległości 397 m znajduje się boisko / kort, w odległości 483 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.03.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: