Sportowy Ołtaszyn

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCOMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Łubinowa Park(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 110 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  City Development Łubinowa Park
 • Partynice House(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 24 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Grota 87(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 140/m2
  Grota 87
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 106 - 109 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Artha Dom

Opis Inwestycji

Sportowy Ołtaszyn

GOTOWA INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE !!Nowoczesny wygląd na granicy Partynic i OłtaszynaPrzy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej na Wrocławskich Krzykach na granicy Ołtaszyna i Partynic powstał czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 28 mieszkaniami oraz jednym lokalem usługowym wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej. W bezpośrednim sąsiedztwie jest kompleks sportowy, na którym znajduje się boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz siłownia i plac zabaw dla dzieci, gdzie aktywnie można spędzić swój wolny czas w oderwaniu od pośpiechu życia codziennego.Jednym z wielu atutów inwestycji są przestrzenne, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań. Najmniejsze ma 27 mkw, a największe 81 mkw. W naszej ofercie pozostały w sprzedaży ostatnie 4 mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 56 mkw, 4 pokojowe o powierzchni 70 mkw i 5 pokojowe o powierzchni 81 mkw. Każde z mieszkań wyposażone jest w niezbędne instalacje w tym internetową, telefoniczną, TV oraz domofonową. Budynek z parkingiem podziemnym wyposażony w windę, a komfort mieszkań dodatkowo poprawia ogródek, balkon lub przestronny taras przewidziane dla każdego z lokali. W budynku przewidziano również komórki lokatorskie.Lokalizacja od dawna cieszy się zainteresowaniem osób chcących kupić mieszkanie w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Zajmujący 74ha zieleni teren w okresie letnim pozwala w gronie najbliższych uczestniczyć w roli kibica w organizowanych wyścigach konnych, jak również spędzać czas wolny na spacerach i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Liczne ścieżki rowerowe powstałe min. przy ulicy Zwycięskiej oraz bliskość Parku Południowego w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Bielan Wrocławskich, autostradą A4 i AOW oraz centrum miasta, powodują że mieszkanie poza ścisłym centrum nie musi oznaczać uciążliwych dojazdów do miejsca pracy jak również braku miejsca na odpoczynek w ciszy po całym dniu w niej spędzonym.Termin zakończenia prac budowlanych nastąpił 26.04.2016 roku.Od 10.06.2016 budynek jest dopuszczony do uzytku.

Inwestycja Sportowy Ołtaszyn znajduje się na Partynicach, ul. Zwycięska (5.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K..

Inwestycja Sportowy Ołtaszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sportowy Ołtaszyn pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 84 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich komórki wielkości od 3,2 do 4,7 mkw, cena za 1 mkw komórki 2000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Informacja dostępna u dewelopera
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (13): komórki wielkości od 3,2 do 4,7 mkw, cena za 1 mkw komórki 2000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca): zakup obligatoryjny. Cena do indywidualnego uzgodnienia z klientem.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sportowy Ołtaszyn

Lokalizacja od dawna cieszy się zainteresowaniem osób chcących kupić mieszkanie. Liczne ścieżki rowerowe powstałe min. przy ulicy Zwycięskiej oraz bliskość Parku Południowego w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Bielan Wrocławskich, autostradą A4 i AOW oraz centrum miasta, powodują że mieszkanie poza ścisłym centrum nie musi oznaczać uciążliwych dojazdów do miejsca pracy jak również braku miejsca na odpoczynek w ciszy po całym dniu w niej spędzonym.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sportowy Ołtaszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Sportowy Ołtaszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strachowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sportowy Ołtaszyn znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Young Leders Early Education Academy w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sportowy Ołtaszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Chleboteka, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się City Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sportowy Ołtaszyn w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.06.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie