Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1036 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Biotura

9 zdjęć

Biotura
Biotura
Biotura
Biotura

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 155 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (125): wielkość 1,51m2-5,79m2 zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : zewnętrzne.
  • miejsca postojowe podziemne (148 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Eleganckie i nowoczesne budynki BIOTURY naturalnie wkomponowują się w zielone przedmieścia Gdańska a wyróżnia je dodatkowo oryginalny projekt oraz klimat pięknego parku z licznymi udogodnieniami, zbiornikiem wodnym, bogactwem roślin, urządzeń do zabawy i rekreacji, wybiegiem dla czworonogów – stworzone specjalnie dla Mieszkańców BIOTURY.

Dużym atutem BIOTURY będzie własny, wielkopowierzchniowy park liczący pół hektara powierzchni, w którym odpoczynek i relaks znajdą wszyscy mieszkańcy inwestycji, niezależnie od wieku. Młodzi duchem będą mieli do dyspozycji siłownie plenerowe oraz eleganckie trasy do joggingu. Rodziny będą mogły spędzać słoneczne popołudnia piknikując w specjalnej altanie parkowej. Nie zabraknie udogodnień także dla czworonogów - jednym z elementów parku będzie ogrodzony wybieg dla z zabawkami i urządzeniami dla psów.

Inwestycja Biotura znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Niepołomicka 26 (5.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 155 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Biotura nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (148 miejsc)

W inwestycji znajduje się 125 komórek lokatorskich wielkość 1,51m2-5,79m2 zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Łostowice to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedmieść Gdańska w ostatnich latach. Nie tracą jednak swojego nieco sennego, leniwego charakteru małego miasteczka o niskiej zabudowie, gdzie czas płynie wolniej, niż na zatłoczonych ulicach Wielkiego Miasta. Wraz z realizowaniem nowych osiedli mieszkaniowych pojawiła się tu pełna infrastruktura edukacyjna - w najbliższej okolicy BIOTURY nie brakuje szkół, przedszkoli czy żłobków. W okolicy cały czas powstają nowe sklepy i restauracje, a do najbliższej galerii handlowej (Centrum Kowale) jedzie się tylko 5 minut samochodem. Na starówkę dojedziemy stąd w 14 minut, a przyszłości zajmie nam to jeszcze mniej czasu: władze Gdańska w najbliższych latach planują realizację „Nowej Świętokrzyskiej” - nowej drogi, która znacznie ułatwi komunikację z centrum i innymi dzielnicami.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biotura?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biotura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Biotura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Biotura znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Biotura znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PRELUDIUM w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Biotura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biotura w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 07.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ujeścisku-Łostowicach

Oferty na Ujeścisku-Łostowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: