Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Columbus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Konwaliowa, oferowane bezpośrednio przez

BMC sp. z o.o.

Gdynia, Witomino-Radiostacja, ul. Konwaliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ColumbusColumbus

3 zdjęcia

Columbus
Columbus
Columbus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Columbus to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygodnej miejskiej infrastruktury. Na gdyńskim osiedlu Witomino powstaje wyjątkowy budynek mieszkalny.

Niebanalna architektura, nawiązująca do modernistycznego charakteru Gdyni, doskonała lokalizacja i piękne mieszkania.

To właśnie Columbus.

Bryła budynku zaprojektowana została z niezwykłą dbałością o detale. Elewacja, wykonana z najwyższej klasy materiałów – z elementami drewna – nada fasadzie wyjątkowego charakteru.

Każde z mieszkań (od 32 do 140 m2) wyposażone zostanie w przestronny taras lub balkon. Z apartamentów położonych na wyższych kondygnacjach rozpościera się widok na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Naturalnym przedłużeniem mieszkań parterowych będą zaciszne, przytulne ogrody.

Wszystkie miejsca parkingowe w przestronnej hali garażowej wzbogacono o praktyczny boks na akcesoria samochodowe. Cichobieżne windy zapewnią sprawną komunikację pomiędzy piętrami, a solidne drzwi antywłamaniowe zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom budynku. Dla większego jeszcze komfortu, teren osiedla zostanie ogrodzony.

Oto Columbus. Nowe miejsce do życia. Twoje miejsce.

Inwestycja Columbus znajduje się na Witominie-Radiostacji, ul. Konwaliowa (2.6 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez BMC sp. z o.o.

Inwestycja Columbus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Columbus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BMC sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Witomino to położona wśród lasów (które zajmują ok. 80 % jej powierzchni) dzielnica, którą przecinają główne arterie Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza. Od południa sąsiaduje z rezerwatem Kacze Łęgi, od północy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, od zachodu z Demptowem a od wschodu z Orłowem. Dzielnica ma powierzchnię 5 km kw i mieszka w niej 16 tys. mieszkańców, głównie w niskiej zabudowie powojennej i domkach jednorodzinnych. W dzielnicy działają przedszkola, społeczna i państwowa szkoła podstawowa, zespół szkół a także Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Najbliższy szpital mieści się w odległości 500 metrów a o zdrowie mieszkańców dba Przychodnia Witomino i prywatne gabinety lekarskie. Ważnym miejscem dla fanów sportu może być oddalona o 50 metrów Gdynia Arena. Najbliższy ośrodek kulturalny to Centrum Kultury Gdynia (200 metrów) a najbliższa stacja kolejowa to Redłowo oddalone o 1,5 km. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Na zachodzie (500 metrów od granic dzielnicy) przebiega droga krajowa E28.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Columbus?

Główne ulice dzielnicy to Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza, po których kursują autobusy miejskie. Najbliższa stacja kolejowa to SKM Redłowo, która łączy okolicę z resztą Trójmiasta. Najbliższe lotnisko znajduje się w odległości 10 km na południe. W odległości 500 m przebiega droga krajowa E28.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Columbus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1318 metrów od inwestycji Columbus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Columbus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Columbus znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w odległości 178 m, szkoła w odległości 180 m, Przedszkole Samorządowe Nr 28 w odległości 193 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Columbus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Witomino w odległości 185 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Columbus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Żabka, w odległości 119 m znajduje się Żabka, w odległości 145 m znajduje się Kami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Columbus w odległości 65 m znajduje się boisko / kort, w odległości 76 m znajduje się boisko / kort, w odległości 83 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023