Inwestycja przy ul. Szybkiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Szybka 1a-1f, oferowane bezpośrednio przez

Awbud-developer Spółka z o.o.

Wrocław, Krzyki, Południe, ul.Szybka 1a-1f

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 556 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. SzybkiejInwestycja przy ul. Szybkiej

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Szybkiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca) : Cena: 25000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Szybkiej położony jest w centrum miasta a jednocześnie oddzielony od hałasu głównych ulic. W pobliżu znajdują się tereny zielone okalające rzekę Oławę, które tworzyć będą Promenadę Oławską, nieco dalej położony jest Park Wschodni. Tereny rekreacyjne zachęcają do spacerów oraz jazdy na rowerze a od Rynku, wyższych uczelni i galerii handlowych mieszkańców dzieli tylko 15-minutowy spacerek. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnia, szpital oraz Muzeum Etnograficzne.W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż posiadamy mieszkania o powierzchni od 30-73 mkw.-jedno, dwu, trzy i czteropokojowe z osobnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Każda klatka wyposażona jest w windę. Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe, natomiast dwie kondygnacje podziemne zajmuje garaż z miejscami postojowymi. Mieszkania są już gotowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szybkiej znajduje się na Południu, ul.Szybka 1a-1f (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Awbud-developer Spółka z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szybkiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awbud-developer Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1205 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej znajduje się 107 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Wrocławska w odległości 221 m, Przedszkole nr 12 w odległości 257 m, przedszkole w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Esti-Dent Stomatologia Nowoczesna w odległości 34 m, Dentin w odległości 76 m, Lekarz Rodzinny w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 111 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 112 m znajduje się Żabka, w odległości 146 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybkiej w odległości 49 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 243 m znajduje się boisko / kort, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: