Nowe Miasto Jagodno III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Miasto Jagodno III

12 zdjęć

Nowe Miasto Jagodno III
Nowe Miasto Jagodno III
Nowe Miasto Jagodno III
Nowe Miasto Jagodno III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 593 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Projekt kolejnego etapu inwestycji zakładał powstanie pięciu budynków, w skład których weszło 295 mieszkań. Szeroka oferta lokali mieszkalnych o metrażach od ok. 33 do ok. 102 mkw. objęła zarówno mniejsze, jednopokojowe kawalerki, jak i większe, czteropokojowe apartamenty. Dla mieszkańców dostępne były również komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzają się jako dodatkowa powierzchnia do przechowywania.

Na terenie inwestycji przewidziano dwa garaże podziemne, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe dla motocykli. Dodatkowym udogodnieniem dla zmotoryzowanych była możliwość zakupu miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Zarówno na parkingu podziemnym, jaki i na zewnętrznym wyznaczone zostały stanowiska dla osób niepełnosprawnych. Wokół inwestycji pojawiły się nowe nasadzenia oraz zieleń na płycie garażu, a dla miłośników jednośladów przekazano stojaki rowerowe umiejscowione w pobliżu miejsc postojowych.

Inwestycja Nowe Miasto Jagodno III znajduje się na Wojszycach, ul. Buforowa (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Jagodno III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 593 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Jagodno III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Jagodno III?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Jagodno III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1109 metrów od inwestycji Nowe Miasto Jagodno III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Jagodno III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Jagodno III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Wojszycka Akademia Talentów w odległości 850 m, przedszkole w odległości 873 m, Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 911 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Jagodno III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 227 m, VisMed w odległości 975 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Jagodno III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 227 m znajduje się Żabka, w odległości 227 m znajduje się Żabka, w odległości 265 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Jagodno III w odległości 306 m znajduje się boisko / kort, w odległości 362 m znajduje się boisko / kort, w odległości 592 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.07.2023
Data aktualizacji: 26.02.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: