Geometryczna 5

Mieszkania na sprzedaż ul. Geometryczna, oferowane bezpośrednio przez

Budomatex S.A.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 561 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Geometryczna 5

6 zdjęć

Geometryczna 5
Geometryczna 5
Geometryczna 5
Geometryczna 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): - wielkość od 1,8 do 2,5 m2 - cena: 5 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc) w cenie 35 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle przy ul. Geometrycznej w Warszawie to komfortowe mieszkania w doskonałej lokalizacji. Niska, starannie zaprojektowana zabudowa tworzy kameralną atmosferę przyjazną mieszkańcom. Ruch samochodów na terenie osiedla został ograniczony do minimum, a przestrzeń zaprojektowana tak, by była wygodna i bezpieczna. Dla dzieci na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw.

Inwestycja Geometryczna 5 znajduje się na Grodzisku, ul. Geometryczna 5 (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budomatex S.A.

Inwestycja Geometryczna 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Geometryczna 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budomatex S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie - wielkość od 1,8 do 2,5 m2 - cena: 5 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla blisko trasy S8 pozwala zaoszczędzić czas w godzinach szczytu. Niedaleko znajdują się liczne sklepy oraz centra handlowe, a także przedszkole, szkoła, tereny rekreacyjne (Park Magiczny) oraz prężnie działający Białołęcki Ośrodek Kultury.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Geometryczna 5?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Geometryczna 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2670 metrów od inwestycji Geometryczna 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kondratowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Geometryczna 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Geometryczna 5 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego w odległości 90 m, Przedszkole nr 431 w odległości 160 m, przedszkole w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Geometryczna 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Geometryczna 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Cukiernia Mocca, w odległości 560 m znajduje się Gzella Wędliny z Borów Tucholskich, w odległości 570 m znajduje się Zieleniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Geometryczna 5 w odległości 90 m znajduje się boisko / kort, w odległości 90 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.08.2022
Data aktualizacji: 31.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: