Paryski Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Komuny Paryskiej 90, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Komuny Paryskiej 90 90

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Paryski ZakątekParyski Zakątek

5 zdjęć

Paryski Zakątek
Paryski Zakątek
Paryski Zakątek
Paryski Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Paryski Zakątek, to inwestycja skierowana do tych z Państwa, którzy cenią sobie zabudowę śródmiejską, bliskość centrum i bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej. Budowa realizowana będzie na przedmieściu Oławskim, przy ul. Komuny Paryskiej 90. Zlokalizowana zaledwie kilkanaście minut od Wrocławskiego Rynku, z doskonałym połączeniem do prestiżowych wrocławskich uczelni (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Wrocławski).

Spełnieniem dla Osób ceniących, towarzyski, aktywny tryb życia będzie dostępne w zasięgu ręki zaplecze kulturalno - rozrywkowe, tj. liczne restauracje, kino, teatr, Muzeum Etnograficzne, Hydropolis, Galerie Handlowe. W najbliższym sąsiedztwie dostępne są lokalne sklepiki, piekarnia, apteka, oraz placówki edukacyjne (gimnazjum, liceum).

Chwilę wytchnienia zapewnią pobliskie tereny zielone ? m.in. malowniczo położony nad Oławą - Park na Niskich Łąkach.

Inwestycja Paryski Zakątek, to budynek 5-piętrowy z windami. Oferta obejmuje 135 lokali mieszkalnych o funkcjonalnym rozkładzie. W ofercie znajdą Państwo mieszkania 1,2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 65 mkw. z przestronnymi balkonami i zielonymi tarasami.

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dla zapewnienia komfortu mieszkańców budynek będzie monitorowany, a mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W przestronnym holu zlokalizowana zostanie recepcja z przeznaczeniem na całodobową ochronę mieszkańców.

Inwestycja Paryski Zakątek znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Komuny Paryskiej 90 90 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Paryski Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Paryski Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Paryski Zakątek?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Paryski Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 925 metrów od inwestycji Paryski Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Paryski Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Paryski Zakątek znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 12 w odległości 128 m, przedszkole w odległości 149 m, Centrum Kształcenia Administracyjno-Prawnego w odległości 177 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Paryski Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 111 m, Esti-Dent Stomatologia Nowoczesna w odległości 288 m, Dentin w odległości 301 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Paryski Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 56 m znajduje się Pomidory i Kolory, w odległości 59 m znajduje się Żabka, w odległości 106 m znajduje się Rzeźnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Paryski Zakątek w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 203 m znajduje się boisko / kort, w odległości 256 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: