Cztery Pory Roku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Komedy, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Komedy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Cztery Pory Roku

14 zdjęć

Cztery Pory Roku
Cztery Pory Roku
Cztery Pory Roku
Cztery Pory Roku

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 460 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

• 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania od 49 m2 do 74 m2 w cenie od 404 000 zł od dewelopera Archicom

• Centrum rekreacji na osiedlu – boiska, klub fitness, szachy, boisko do gry w bule

• Osiedlowy klub mieszkańca z salą telewizyjną i piłkarzykami

• Przystanek autobusowy (7 minut spacerem)

• Biedronka (7 minut spacerem)

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest na Jagodnie. W ofercie znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Funkcjonalne i bezkompromisowe układy mieszkań uwzględniają możliwość połączenia aneksu z salonem albo wydzielenia kuchni i salonu, tworząc dwa niezależne pomieszczenia. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, tarasy lub ogródki. Do wyboru są również miejsca postojowe w garażu podziemnym lub naziemne – wjazd na osiedle odgrodzony jest szlabanem. O bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona i monitoring.

Inwestycja Cztery Pory Roku to w pełni zagospodarowane osiedle z szeregiem udogodnień. Mieszkańcy mogą korzystać z wspólnych miejsc rekreacji na terenie inwestycji m.in. boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, klubu fitness, szachów przestrzennych, boiska do gry w boule oraz osiedlowego klub mieszkańca z grami video i planszówkami. Najmłodsi skorzystają z nowoczesnego placu zabaw. Jagodno to prężnie rozwijająca się dzielnica, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem rodzin z dziećmi. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się dwa żłobki i przedszkole. Większe zakupy można zrobić w Biedronce, która oddalona jest od inwestycji jedynie 7 minut spacerem lub w Lidlu zlokalizowanym przy ul. Buforowej. W odległości 6 minut znajduje się najbliższy przystanek autobusowy. Wokół inwestycji znajdują się tereny zielone – m.in. Park Brochowski, trasy spacerowe oraz ścieżki rowerowe, którymi można dotrzeć bezpośrednio do centrum miasta.

Inwestycja Cztery Pory Roku znajduje się na Jagodnie, ul. Komedy (6.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Cztery Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 460 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cztery Pory Roku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jagodno, przecznica ul. Buforowej, ul. Klasztorna

• 6,3 km do centrum

• 7 min. spacerem do przystanku autobusowego

• 8 min. samochodem do przystanku tramwajowego

• dojazd do centrum: 20 min samochodem

• 6 minut autem do Parku Brochowskiego

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cztery Pory Roku?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Pory Roku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 998 metrów od inwestycji Cztery Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cztery Pory Roku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 559 m, przedszkole w odległości 951 m, Pimpuś Sadełko w odległości 960 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cztery Pory Roku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 221 m, VisMed w odległości 734 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cztery Pory Roku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 182 m znajduje się Żabka, w odległości 182 m znajduje się Żabka, w odległości 193 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku w odległości 91 m znajduje się boisko / kort, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 264 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 14.11.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: