1 Aleja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karola Kurpińskiego, oferowane bezpośrednio przez

1 Aleja

Gdańsk, Suchanino, ul. Karola Kurpińskiego 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

1 Aleja

5 zdjęć

1 Aleja
1 Aleja
1 Aleja
1 Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

1 Aleja logo

1Aleja to wysoce funkcjonalny budynek będący świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących możliwości inwestycji swojego kapitału. zielony dach będzie do dyspozycji mieszkańców. Bliskość uczelni wyższych, dobrze rozwinięta komunikacja i infrastruktura to bardzo dobra okazja, aby zainwestować w nasze mikroapartamenty.

Inwestycja to 38 lokali typu „mieszkania na wynajem” o powierzchniach ok. 15 – 29 m2. Są to przytulne studia, lokale dwupokojowe oraz lokale z antresolami, które dają wiele możliwości aranżacji. Na parterze będzie dostępny 1 lokal usługowy, a dla mieszkańców przewidziano 16 miejsc postojowych.

Niewątpliwym atutem inwestycji będzie oddany do dyspozycji mieszkańców zielony taras zlokalizowany na dachu, nadający całości niepowtarzalnego klimatu.

Zainwestuj w swoją przyszłość w samym sercu gdańskiego Suchanina

1Aleja to inwestycja zlokalizowana przy ul. Karola Kurpińskiego 1a w Gdańsku, w położonej na zachód od Śródmieścia dzielnicy Suchanino. Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz samym wyglądem budynku – biel przełamana ciemnymi elementami dodaje szyku i wyróżnia inwestycję wśród dotychczasowej zabudowy charakteryzującej okolicę.

Inwestycja skierowana jest głównie do osób, które myślą o nieruchomościach w ujęciu inwestycyjnym.

ATUTY INWESTYCJI

IMPONUJĄCA CZĘŚĆ WSPÓLNA

zielony taras o metrażu 217 m2 niczym oaza spokoju.

ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANA

dobrze rozwinięta sieć tramwajowa i autobusowa umożliwia sprawny dojazd w różne części Gdańska oraz całej Polski - do dworca Gdańsk Główny autobusem miejskim linii 130, 199 lub 210 można dostać się w 16 minut. Łącznie z przystanku przy inwestycji odjeżdża 7 autobusów, w tym nocny.

DOGODNA LOKALIZACJA

inwestycja mieści się zaledwie 4 km od Starówki – reprezentacyjnej części gdańskiego Śródmieścia, 3 km od Opery Bałtyckiej i Teatru Miniatura, a także 30 minut drogi od lotniska im. Lecha Wałęsy

ZAPLECZE EDUKACYJNE I SPORTOWE

mieszkając w 1Alei, do szkoły podstawowej dojdziemy w 5 minut, a do liceum ogólnokształcącego w 15 minut. Natomiast w odległości ok. 3 km od inwestycji znajduje się Politechnika Gdańska, Uniwersytet Medyczny, Gdański Ośrodek Sportu oraz Lechia Tennis Club.

ZIELONA OKOLICA

liczne elementy zieleni, które dają poczucie intymności, bliskości z naturą i możliwości aktywnego wypoczynku. 2,5 km od inwestycji znajduje się znajduje się Park Jaśkowej Doliny – miejsce spotkań i aktywnego odpoczynku dla biegaczy oraz posiadaczy większych i mniejszych pupili.

INFRASTRUKTURA HANDLOWA POD RĘKĄ

50 m od 1 Alei znajduje się apteka, lokalna piekarnia i osiedlowy sklep; 650 m do Galerii Morena, gdzie można zrobić większe zakupy

Inwestycja 1 Aleja znajduje się na Suchaninie, ul. Karola Kurpińskiego 1A (3.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez 1 Aleja.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji 1 Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 1 Aleja przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Suchanino jest jedną z najmniejszych dzielnic Gdańska – jego powierzchnia wynosi zaledwie 1,4 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 11 200 osób, a gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdańsku (około 8 tysięcy osób na kilometr kwadratowy, więcej tylko na Zaspie-Młyńcu i Przymorzu Wielkim).

Suchanino to spokojna dzielnica mieszkaniowa. Większość zabudowy stanowią bloki z wielkiej płyty, które stawiano tutaj od 1974 roku. Dużą korzyścią płynąca z zamieszkania na Suchaninie jest dobry dojazd zarówno do centrum, jak i do gdańskiej obwodnicy (w ciągu kilkunastu minut).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 1 Aleja?

Po Suchaninie kursują miejskie autobusy. Dojazd do centrum z przystanka Suchanino zajmuje zwykle 18–19 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 1 Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2050 metrów od inwestycji 1 Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 1 Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 1 Aleja znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Gdańsku w odległości 170 m, szkoła w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 1 Aleja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO w odległości 450 m, Perfect Smile Klinika Stomatologiczna w odległości 730 m, Intermedica Sp. z o. o. w odległości 770 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 1 Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia Sobowidz, w odległości 290 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 1 Aleja w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 280 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 29.09.2022
Data aktualizacji: 22.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: