Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

  • Warszawa

    mazowieckie, Warszawa

    12999 ofert

  • Wrocław

    dolnośląskie, Wrocław

    6893 oferty

  • Kraków

    małopolskie, Kraków

    5736 ofert

  • Poznań

    wielkopolskie, Poznań

    5004 oferty

  • Łódź

    łódzkie, Łódź

    3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa tanio

188 ofert w 6 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 200 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

  • Warszawa

    mazowieckie, Warszawa

    12999 ofert

  • Wrocław

    dolnośląskie, Wrocław

    6893 oferty

  • Kraków

    małopolskie, Kraków

    5736 ofert

  • Poznań

    wielkopolskie, Poznań

    5004 oferty

  • Łódź

    łódzkie, Łódź

    3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
  • Park Małopolska
    4 kw. 2024
    Park Małopolska to najnowszy projekt Parkland Inwestycje. To miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Osiedle powstaje w najbardziej rozwijającej się i pożądanej dzielnicy Częstochowy, czyli na Parkitce przy ulicy Małopolskiej. Nowoczesna niska zabudowa zamknięta w minimalistycznej i eleganckiej bryle, bardzo wysokiej jakości materiały budowlane i świetnie zagospodarowane osiedle to tylko

    Park Małopolska

    od 7 683 /m2
    ul. Małopolska, Częstochowa(3.6 km od centrum)
    ParkLand Inwestycje s.c.
  • Okulickiego Park - etap III
    gotowe

    Okulickiego Park - etap III

    od 7 600 /m2
    ul. Okulickiego Leopolda, Częstochowa(2.2 km od centrum)
    Włodar Developer
  • Nowa Guzikarnia
    gotowe
    Przebudowa budynku dawnego Zakładu Artykułów Technicznych i Galanteryjnych „Polgal” na nowoczesny apartamentowiec to jedna z pierwszych wielkoskalowych inwestycji loftowych w Częstochowie. Trwająca rewitalizacja dzielnicy Stare Miasto, budowa centrum handlowego „Galeria Jurajska” i dalsze plany władz miasta zmierzające do przywrócenia dawnego blasku tej urokliwej dzielnicy skierowały wizję

    Nowa Guzikarnia

    ul. Ogrodowa, Częstochowa(0.9 km od centrum)
    De Silva Haus S.A.
  • Plaza City
    4 kw. 2025
    Nienachalna elegancja Plaza City to spektakularnie zaprojektowana inwestycja dedykowana wszystkim ceniącym wyraźną, ale nienachalną elegancję oraz komfort życia w zacisznej, zielonej okolicy. To inwestycja dedykowana wszystkim tym, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia, które jednocześnie będzie zapewniało bezpośrednią obecność w centrum miejskich wydarzeń - do Alei Najświętszej Maryi

    Plaza City

    ul. Łódzka, Częstochowa(2.5 km od centrum)
    Trust Investment
  • Osiedle Neonowe
    3 kw. 2024
    Osiedle Neonowe to najnowocześniejsza inwestycja mieszkaniowa w Częstochowie, która powstała z myślą o osobach ceniących sobie jakość i komfort życia. Modernistyczna bryła budynku wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy i nadaje nową jakość ul. Katedralnej. Unikatowa architektura, stylowe wykończenie części wspólnych oraz udogodnienia na terenie inwestycji sprawiają, że jest to idealne miejsce

    Osiedle Neonowe

    od 7 200 /m2
    ul. Katedralna 16, Częstochowa(0.3 km od centrum)
    Pekabex Development Sp. z o.o.
  • HELLO! Jasińskiego
    gotowe
    Hello! Jasińskiego łączy w sobie komfort mieszkania blisko centrum i kameralną, niską zabudowę. Na tym niedużym osiedlu zamkniętym zaplanowany został jeden blok mieszkalny, na który składa się 21 lokali o powierzchni od 44-57m2. Do każdego z mieszkań przewidziane zostało miejsce postojowe naziemne lub w garażu podziemnym a także wygodny balkon lub ogródek. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć

    HELLO! Jasińskiego

    ul. Jasińskiego Jakuba, Częstochowa(1.7 km od centrum)
    GrupaHELLO
  • getHome

    Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Częstochowa

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Częstochowy:

Tanie mieszkania również w Częstochowie

Częstochowa to miasto kojarzone przede wszystkim z sanktuarium na Jasnej Górze. Przyciąga jednak nie tylko pielgrzymów. Jako ważny ośrodek przemysłowy oferuje tysiące atrakcyjnych miejsc pracy. Rozwija się też pod względem kulturalnym, stając się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania. Dlatego zapotrzebowanie na tanie mieszkania w Częstochowie jest bardzo duże. Jak ich szukać? Gdzie można je znaleźć? Sprawdź!

Lokalny rynek nieruchomości

Częstochowa jest atrakcyjnym miejscem do życia, co zwiększa zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkalne. Powstają one przede wszystkim jako inwestycje deweloperskie rozsiane po całym mieście. Ceny mieszkań nadal można jednak uznać za przystępne. Są porównywalne na przykład do stawek obowiązujących w Gliwicach czy Mysłowicach, choć trzeba zaznaczyć, że w Częstochowie rosną one szybciej.

Nadal jednak są mniej więcej dwukrotnie niższe od cen warszawskich i znacząco niższe od katowickich. Dzięki temu nabywcy w Częstochowie częściej poszukują 3-pokojowych lub większych lokali. Wśród osób poszukujących tanich mieszkań popularniejsze są natomiast mieszkania 2-pokojowe i kawalerki.

Tanie mieszkania deweloperskie w Częstochowie – gdzie szukać?

Wbrew pozorom można kupić tanie mieszkanie od dewelopera. Cena w znacznej mierze zależy od lokalizacji. Tereny położone bliżej centrum, lepiej rozwinięte, bogate w infrastrukturę i usługi są droższe. Nie oznacza to jednak, że tanie mieszkanie mogą zapewniać przyjaznej przestrzeni do życia. Obecnie wszystkie dzielnice Częstochowy rozwijają się w szybkim tempie i zapewniają mieszkańcom wszystko, co potrzebne.

Osoby, którym zależy na możliwie najniższej cenie za 1 m2, powinny zwrócić uwagę na nowe inwestycje w takich dzielnicach Jak Błeszno, Wrzosowiak, Stradom czy też Raków, który niegdyś był przemysłowym sercem miasta. Coraz częściej powstaje w nich nowoczesna zabudowa mieszkaniowa dostępna w atrakcyjnych cenach.

Tanie mieszkania w Częstochowie – jak szukać okazji?

Tanie mieszkania na sprzedaż można jednak znaleźć w każdej części Częstochowy. Dysponując niewielkim budżetem, często wystarczy obniżyć oczekiwania co do metrażu mieszkania. Niewielkie lokale 1-pokojowe i 2-pokojowe są dostępne w przystępnych cenach w zasadzie w całym mieście (z wyjątkiem najbardziej prestiżowych i luksusowych inwestycji). Trzeba jednak pamiętać, że oferty zmieniają się dynamicznie, a najlepsze okazje szybko znikają z rynku. Często najlepszą gwarancją zakupu taniego mieszkania jest jego zarezerwowanie tuż po uruchomieniu sprzedaży przez dewelopera.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę tanich mieszkań w Częstochowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023