Słoneczne Stabłowice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jodłowicka, oferowane bezpośrednio przez Archicom S.A.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Jodłowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 452 oferty w najbliższej okolicy!

Słoneczne Stabłowice

13 zdjęć

Słoneczne Stabłowice
Słoneczne Stabłowice
Słoneczne Stabłowice
Słoneczne Stabłowice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

• 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania od 36 m2 do 67 m2 w cenie od 327 608 zł od dewelopera Archicom

• Osiedlowy fitness i klub mieszkańca

• Ścieżki spacerowe i miejsca rekreacji

• Rzeka Bystrzyca – 1 minuta spacerem

• Park Stabłowicki (12 minut spacerem)

• Przystanek autobusowy (5 minut spacerem)

• Stacja PKP "Wrocław Pracze" (8 minut spacerem)

Poznaj inwestycję Słoneczne Stabłowice

Słoneczne Stabłowice to osiedle położone w jednej z najbardziej zielonych części Wrocławia nad rzeką Bystrzycą, w sąsiedztwie obszarów Natura 2000. Granice wyznacza tu przyroda. Od północnego-zachodu mieszkańcy mają własny dostęp do terenów nadrzecznych. Z widokiem na rzekę możesz trenować w osiedlowym, nowocześnie wyposażonym klubie fitness. Wzdłuż malowniczej linii brzegowej przez prawie 600 m ciągnie się ścieżka rekreacyjna, naśladująca naturalny bieg rzeki. Spacerując nią dotrzesz do starorzecza, po drodze miniesz Lasek Stabłowicki, skwer i łąkę rekreacyjną z miejscem do piknikowania. Wały wzdłuż Bystrzycy, sieć tras rowerowych, biegowych i spacerowych wokół osiedla zaproszą Cię do aktywnego wypoczynku poza domem. Im dalej na południe tym bliżej stawów i otwartych przestrzeni parkowych z Parkiem Stabłowickim na czele.

Klasyczna, niska zabudowa o maks. 4 kondygnacjach i duże odległości między budynkami - od 14 nawet do 40m - sprzyjają prywatności. Szeroki wybór funkcjonalnych metraży, doświetlonych dzięki optymalnemu położeniu budynków względem stron świata, ułatwi Ci stworzenie przestrzeni spełniającej Twoje potrzeby. Przestronny balkon lub ogródek w mieszkaniach na parterze będzie naturalnym przedłużeniem salonu. W częściach wspólnych skorzystasz z garażu podziemnego lub naziemnych miejsc parkingowych. Do Twojej dyspozycji będą również rowerownie i pomieszczenia na wózki. Najmłodsi skorzystają z 4 placów zabaw. O bezpieczeństwo zadba 24-godzinna ochrona. Tu za rogiem znajdziesz sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie i inne usługi. A do centrum dojedziesz w 17 min. z pobliskiej stacji Wrocław-Pracze.

Inwestycja Słoneczne Stabłowice znajduje się na Stabłowicach, ul. Jodłowicka (12.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Słoneczne Stabłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Stabłowice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Stabłowice-Pracze Odrzańskie, w pobliżu stacji PKP "Wrocław Pracze", Stabłowicka 118 • 11,7 km do centrum • 3 min. spacerem do przystanku autobusowego • 8 min. pieszo do stacji PKP „Wrocław Pracze” • 7 min. samochodem do przystanku tramwajowego • dojazd do centrum: 28 min samochodem

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Stabłowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Stabłowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Słoneczne Stabłowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stabłowicka (Ośrodek zdrowia).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Stabłowice w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Jeździecki Klub Sportowy ADONAI.

Data publikacji: 07.12.2012
Data aktualizacji: 01.04.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: