Stabłowicka

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Stabłowicka, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka
Ceny od: 7 589 zł/m2
Stabłowicka

2 zdjęcia

Stabłowicka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stabłowicka dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E-43
2
47,89 m²
4
G-12
2
47,9 m²
1
G-17
2
49,72 m²
1
I-15
2
44,21 m²
1
F-14
3
63,09 m²
1
F-34
3
63,25 m²
3
F-44
3
62,73 m²
4
J-43
3
54,14 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Stabłowicka to esencja nowoczesnego podejścia do budownictwa. Blisko rzeki i terenów rekreacyjnych powstanie 6 budynków, a w nich łącznie 320 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 36 m2 do 75 m2. Wszystkie zostały zaprojektowane z naciskiem na ustawne i przemyślane rozkłady, gwarantujące maksymalną funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie doświetlone.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w 4 budynkach:

A i B (70 mieszkań) - termin realizacji styczeń 2020

C i D (110 mieszkań) - termin realizacji listopad 2020

Osiedle Stabłowicka zostało tak pomyślane, by od pierwszych chwil można się było tu poczuć komfortowo. Gwarantują to między innymi przestronne i wyłożone deską tarasową balkony oraz zielone tarasy przy mieszkaniach parterowych. Powstanie też dodatkowa przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców i osiedlowy plac zabaw. Duży wpływ na codzienny komfort życia będą miały cichobieżne windy, komórki lokatorskie i podziemny parking. Bezpieczeństwo zapewnią drzwi antywłamaniowe i rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze.

Inwestycja Stabłowicka znajduje się na Stabłowicach, ul. Stabłowicka (12 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Stabłowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stabłowicka w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 63 metrów kwadratowych, w cenie od 7 589 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 50 m2 w cenie od 397 448 zł (4 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 63 m2 w cenie od 459 648 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 63 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 397 448 do 486 392 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 589 do 8 990 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Stabłowicka znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Stabłowice rozwijają się z każdym rokiem, a rozbudowywana infrastruktura ma sprawić, by dzielnica stała się całkowicie samowystarczalną enklawą, zaspokajającą wszystkie potrzeby swoich mieszkańców. W niedalekiej przyszłości Stabłowice będą zatem oddaloną nieco od zatłoczonego centrum miasta, wygodną i funkcjonalną zieloną osadą, do której będzie się chciało wracać. Stabłowice oferują swoim mieszkańcom dostęp do komunikacji, instytucji i lokali usługowych potrzebnych w codziennym życiu. Szkoła, przedszkole i przychodnia znajdują się do 15 minut spacerem od inwestycji. Blisko jest fryzjer, restauracja i sklepy spożywcze. Markety zlokalizowane są 5 minut drogi autem od Stabłowickiej. Kilka minut zajmie dojście do przystanków autobusowych i stacji kolejowej. Łatwo stąd dojechać do AOW, okolicznych stawów i lasów. Znajdująca się blisko inwestycji rzeka Bystrzyca z dostępem do przystani oraz otaczające ją tereny to niekończące się możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu. To pikniki, spacery i szeroko pojęta rekreacja wzdłuż jej brzegów, czyli – tak ważne dla dobrego samopoczucia – życie blisko natury. Sama rzeka to jednak nie wszystko, ponieważ mieszkańcy Stabłowickiej będą mieli także nieskrępowany dostęp do Parku Stabłowickiego, okolicznych stawów i lasów.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stabłowicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stabłowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Stabłowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stabłowicka (Ośrodek zdrowia).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stabłowicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stabłowicka znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczna Pod Wierzbami w odległości 420 m, Przedszkole Nr 62 w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stabłowicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Stabłowice w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stabłowicka w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Jeździecki Klub Sportowy ADONAI.

Data publikacji: 20.08.2018
Data aktualizacji: 11.01.2022
PROFIT Development logo

PROFIT Development

PROFIT DEVELOPMENT

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Szczęśliwa 33, Sky Tower 10p. 53-445 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: