Sarbinowska

Mieszkania na sprzedaż ul. Sarbinowska, oferowane bezpośrednio przez Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Sarbinowska
Ceny od: 8 450 zł/m2
Sarbinowska

4 zdjęcia

Sarbinowska
Sarbinowska
Sarbinowska
Sarbinowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sarbinowska dostępnych jest 16 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Inwestycja „SARBINOWSKA”, która powstanie na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia składać się będzie z zespołu 2 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, o wysokości czterech i pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Łącznie zaprojektowano 96 mieszkań, w tym 1, 2, 3, 4 - pokojowych o pow. od 31 m2 do 68 m2 oraz mieszkania z antresolą o pow. od 79 m2 do 107 m2 – wszystkie z balkonami lub tarasami. Mieszkania zaprojektowano zarówno z oddzielną kuchnią, typową dla tradycyjnych rozkładów mieszkań, jak i aneksem kuchennym połączonym z pokojem dziennym, dzięki czemu mieszkania wydają się większe i bardziej przestronne. Pod każdym z budynków będzie garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Ponadto na terenie inwestycji powstanie 80 naziemnych miejsc postojowych, stojaki rowerowe, plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią parkową.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2022 r.

* Obligatoryjnym zakupem do mieszkania jest zakup miejsca parkingowego w garażu podziemnym lub miejsce postojowe naziemne z blokadą wjazdu.

Inwestycja Sarbinowska znajduje się na Kuźnikach, ul. Sarbinowska (7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sarbinowska w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 86 metrów kwadratowych, w cenie od 8 450 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 86 m2 w cenie od 404 625 zł (9 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 70 m2 w cenie od 516 136 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (80 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (126 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (80 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (126 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 42 do 86 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 404 625 do 727 629 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 450 do 9 750 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
rezerwacja mieszkania na 3 dni.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„SARBINOWSKA” to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego, toru wrotkarskiego i dużego placu zabaw. W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, salony fryzjerskie i kosmetyczne, dyskont PoloMarket, sklepy osiedlowe, restauracje i kościół. Kuźniki są doskonale skomunikowana z resztą Wrocławia poprzez komunikację miejską oraz sąsiadujący Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki. W odległości 3 km znajduje się Centrum Handlowe Magnolia, Fashion Outlet i Stadion Miejski.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sarbinowska?

Kuźniki są dobrze połączone komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – linie autobusowe 126, 128, 132, i 142, 149 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta. Ponadto Kuźniki maja swoją stacje PKP, dzięki której w 8 minut można dojechać do Wrocławia Głównego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sarbinowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sarbinowska znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 37 w odległości 100 m, Czerwony Kapturek w odległości 190 m, Przedszkole Nr 5 w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sarbinowska składa się wiele punktów handlowych i usługowych. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, warzywniak oraz inne sklepy osiedlowe. Ponadto Kościół, poczta, przychodnia zdrowia, apteka, weterynarz i fryzjer. W odległości 300 m POLOMARKET.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sarbinowska w odległości 160 m znajduje się Boisko, siłownia zewnętrzna, tor rolkarski.

Data publikacji: 04.02.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
Triada Dom Sp.j. logo

Triada Dom Sp.j.

Triada Dom

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Sarbinowska 8, Wrocław

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: