Osiedle Kuźniki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTriada Dom Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty MIKROPLUS(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Żernicka 74 (6.5 km od centrum Wrocławia)
  Apartamenty MIKROPLUS
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 168
  Powierzchnia: 19 - 33 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  ARKOP Deweloper
 • Oxford 24(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Lotnicza 100 (6.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 104 netto/m2
  Oxford 24
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 440
  Powierzchnia: 16 - 32 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 440 ofert
  GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.
 • Żernicka(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Żernicka 196 (7.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 100/m2
  Żernicka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 40 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  DR Developer sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Kuźniki przy ul. Hermanowskiej to najnowsze przedsięwzięcie spółki.Teren inwestycji obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych A, B oraz C, pięciopiętrowych wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą.Budynek A – budowany będzie jako pierwszy, powstanie w nim 35 mieszkań. W budynku B powstanie 30 mieszkań, natomiast Budynek C będzie mieścił 110 lokali.Łącznie, w trzech budynkach zaprojektowano:175 mieszkań, w tym:- 2 pokojowe o powierzchni od 32 do 46 m2- 3 pokojowe o powierzchni od 50 do 67 m2154 komórki lokatorskie14 garaży indywidualnych81 miejsc postojowych w garażach podziemnychPonadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 81 zewnętrznych miejsc postojowych.W parterze budynków znajdować się będą wiatrołapy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownia.Pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny, których dachy zaprojektowano jako zielone tarasy, pełniąc tym samym częściowo funkcję ogródków dla mieszkań zlokalizowanych na poziomie 1-go piętra. Pozostałe mieszkania posiadać będą przestronne balkony, których forma i kształt będą jednocześnie stanowić cechę charakterystyczną całego osiedla. Każda klatka schodowa wyposażona będzie w cichobieżne windy.Na terenie osiedla zaprojektowano wspólny plac zabaw. Inwestycja i jej cała infrastruktura wykończona będzie zielenią w postaci uporządkowanych trawników, tworząc tzw. Woonerf z alejkami osiedlowymi i miejscami relaksu.

Inwestycja Osiedle Kuźniki znajduje się na Kuźnikach, ul. Hermanowska (6.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j..

Inwestycja Osiedle Kuźniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 175 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kuźniki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 6 527 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Triada Dom Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (81 miejsc)

W inwestycji znajdują się 154 komórki lokatorskie Zakup obligatoryjny.Komórki lokatorskie 2500 zł/m2 brutto..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 175 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacje
- grzewcza, - elektryczna wraz z podejściem trójfazowym pod piec elektryczny w kuchni, z osprzętem, - wodno - kanalizacyjną, - telewizyjna, telefoniczna, internetowa.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (154): Zakup obligatoryjny.Komórki lokatorskie 2500 zł/m2 brutto..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc): Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - 25 000 zł brutto..
 • miejsca postojowe naziemne (81 miejsc): Miejsce postojowe zewnętrzne oraz 14 garaży indywidualnych. Miejsca parkingowe naziemne z blokadą - 10 000 zł brutto..
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kuźniki

Osiedle Kuźniki zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia. Niewątpliwym atutem powstającego osiedla jest jego lokalizacja. Na najbliższe sąsiedztwo składa się niewysoka zabudowa wielorodzinna, zabudowa szeregowa oraz jednorodzinna. Tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Okolica obfituje w liczne punkty usługowe i handlowe, zielone skwerki i siłownię zewnętrzną. Dogodną komunikację z resztą miasta zapewnia szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dla niezmotoryzowanych kursują autobusy linii 126, 149, 122.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kuźniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Kuźniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kuźniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kuźniki znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 5 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Nr 37 w odległości 270 m, Czerwony Kapturek w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kuźniki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 210 m znajduje się POLOmarket, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kuźniki w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2016

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie