Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Znaleziono 5 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Apartamenty Przy Agorze 6

  Apartamenty Przy Agorze 6

  Home Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Wrzeciono, Bielany, Warszawa
  ul. Przy Agorze 6
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57-79 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania na Wrzecionie w otoczeniu zieleni

Wrzeciono to mieszkaniowe osiedle położone we wschodniej części dzielnicy Bielany. Graniczą z nim cztery inne osiedla – Huta, Lasek Bielański, Stare Bielany oraz Wawrzyszew. Lokalizacja jest otoczona rozległymi terenami zielonymi – drzewami, parkami i Lasem Bielańskim. Dlatego miejsce to wybierają osoby szukające lokum w spokojnej okolicy, oddalonej od miejskiego zgiełku Warszawy.

Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum oraz pozostałymi częściami stolicy. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych linii autobusowych i tramwajowych, a także stacji metro Młociny oraz Wawrzyszew. Do najważniejszych arterii komunikacyjnych zalicza się Trasa Armii Krajowej, trasa wylotowa numer 7 oraz trasa mostu północnego.

Popyt i podaż na lokalnym rynku nieruchomości

Deweloperzy budują liczne nowe mieszkania na Wrzecionie. W ostatnim czasie zrealizowali inwestycje m.in. przy ulicy Doryckiej, Wrzeciono oraz Przy Agorze. Ze względu na ogromne zainteresowanie lokalami w tej lokalizacji, trzeba się spieszyć z ich zakupem. Największą popularnością cieszą się mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, których metraż wynosi około 50-65 m2. Na pierwotnym rynku przeważa wysokie budownictwo wielokondygnacyjne. Mieszkania wyróżniają się nowoczesną i elegancką architekturą, a wiele z nich ma panoramiczne okna oraz przeszklenia.

Rozwinięta infrastruktura miejska

Nowe mieszkania na warszawskim Wrzecionie znajdują się w bliskiej odległości od najważniejszej infrastruktury społecznej. Do dyspozycji mieszkańców są m.in. apteki, prywatne przychodnie, szpital, salony fryzjerskie, przedszkola, żłobki, uczelnie wyższe, banki, galeria handlowa, restauracje, kawiarnie, poczta, biblioteka, a także liczne punkty usługowe, kulturalne, rekreacyjne i sportowe, w tym kompleks sportowy CRS Bielany.

Lokalne nieruchomości mają spory potencjał inwestycyjny. W ostatnim czasie swoje siedziby założyły tutaj firmy m.in. z branży RTV, finansowej, kosmetycznej czy IT. Najważniejszym ośrodkiem przemysłowym wciąż pozostaje Huta Warszawa. Opłacalna może okazać się inwestycja w mieszkania dla studentów znajdujących się nieopodal renomowanych uczelni, w tym Akademii Wychowania Fizycznego, SGH, Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej. Kapitał można także ulokować w wynajem lokali dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących luksusowych apartamentów.

Wrzeciono – nowe mieszkania w umiarkowanych cenach

Za lokal w tej lokalizacji trzeba zapłacić mniej niż w centrum Warszawy, a także wielu innych dzielnicach stolicy. Na zakup nowego mieszkania mogą sobie pozwolić nawet młode rodziny poszukujące swojego pierwszego lokum.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań na Wrzecionie w Warszawie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Wrzecionie

Na Wrzecionie dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Wrzecionie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 57 do 79 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Wrzecionie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Wrzecionie kosztuje 823 192 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: