Apartamenty Przy Agorze 6

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Przy Agorze, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wrzeciono, ul. Przy Agorze 6
Apartamenty Przy Agorze 6

4 zdjęcia

Apartamenty Przy Agorze 6
Apartamenty Przy Agorze 6
Apartamenty Przy Agorze 6
Apartamenty Przy Agorze 6

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 dostępnych jest 19 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Wyjątkowe miejsce w sąsiedztwie zieleni

Apartamenty Przy Agorze 6 to najnowsza propozycja mieszkaniowa od dewelopera Home Invest. Wyjątkowo atrakcyjny i elegancki budynek powstanie w warszawskiej dzielnicy Bielany przy ul. Przy Agorze 6, w sąsiedztwie malowniczego Lasu Bielańskiego. Nieopodal znajduje się także stacja metra Młociny oraz Galeria Młociny. Projekt charakteryzować się będzie wyjątkową architekturą oraz kaskadową zabudową. W ramach inwestycji zrealizowanych zostanie 87 apartamentów 2-, 3-, 4- pokojowych o powierzchniach od 35 m2 do 127 m2 oraz 7 lokali usługowych. Nowoczesna architektura w połączeniu z najwyższą dbałością o detale została pomyślana w taki sposób, aby wyróżnić się na tle otaczającej zabudowy. Największym atutem Apartamentów Przy Agorze 6 są niewątpliwie duże tarasy, balkony i loggie przynależne do każdego mieszkania na piętrach oraz przestronne ogródki na parterze. W części podziemnej budynku znajdzie się dwukondygnacyjny garaż z miejscami parkingowymi oraz funkcjonalnymi komórki lokatorskimi. Apartamenty Przy Agorze 6 spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób, poszukujących wygody i komfortu oraz wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu.

Inwestycja Apartamenty Przy Agorze 6 znajduje się na Wrzecionie, ul. Przy Agorze 6 (8.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Przy Agorze 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 pozostało na sprzedaż 19 mieszkań o powierzchniach od 44 do 118 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 51 m2 (8 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 79 m2 (10 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 118 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 118 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 znajduje się 8 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Przy Agorze to przede wszystkim doskonała lokalizacja oraz komunikacja. Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w jednej z najbardziej zielonych dzielnic - Bielany. Idealną komunikację inwestycji z pozostałymi częściami stolicy zapewniają linie autobusowe i tramwajowe. Z kolei do stacji metra Młociny można dostać się w ciągu 5 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe, a także rozbudowana infrastruktura. W promieniu kilkuset metrów znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki. Pod ręką znajdują się również liczne sklepy, ośrodki kulturalne i sportowe. Na większe zakupy można wybrać się do pobliskiej Galerii Młociny, gdzie dojazd samochodem zajmie tylko 3 minuty. Apartamenty Przy Agorze 6 to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego, zarówno dla singli, młodych par, jak również rodzin z dziećmi. • Las Bielański - 250 metrów • Autobus - 100 metrów • Tramwaj - 250 metrów • Metro Młociny – 1000 metrów • Przedszkole – 300 metrów • Szkoła Podstawowa – 600 metrów • Sklep – 150 metrów • Galeria Młociny – 1300 metrów • Centrum Medyczne – 500 metrów

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przy Agorze 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi w odległości 200 m, Przedszkole Nr 306 "Mali Optymiści" w odległości 230 m, BAJECZKA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Terkommed w odległości 240 m, Medycyna Rodzinna w odległości 410 m, Przychodnia Wrzeciono w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Top Market, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia, w odległości 230 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2020
Data aktualizacji: 08.06.2021
Home Invest Sp. z o.o. logo

Home Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

WARSZAWA - BIELANY al. Słowiańska 27

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz,
a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: