Sady Wergiliusza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wergiliusza, oferowane bezpośrednio przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Wergiliusza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Sady Wergiliusza

4 zdjęcia

Sady Wergiliusza
Sady Wergiliusza
Sady Wergiliusza
Sady Wergiliusza

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Specjalnie dla ludzi ceniących spokój, wygodę, a jednocześnie chcących mieć jak najlepsze połączenie z centrum Warszawy Yuniversal Podlaski stworzył SADY WERGILIUSZA- inwestycję wyjątkową, bo łączącą w sobie klasykę i nowoczesność.

Rozległe tereny rekreacyjne i sąsiedztwo starodrzewia sprawią, że miejsce stanie się wymarzoną oazą spokoju, a bliskość ulic Kasprowicza i Żeromskiego oraz stacji metra Wawrzyszew zagwarantują szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Inwestycja Sady Wergiliusza znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Wergiliusza (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Sady Wergiliusza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sady Wergiliusza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (180 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach pełny ( dach odwrócony), pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej lub membrany wodoszczelnej, odwodnienie poprzez wewnętrzne rury spustowe. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej, w miejscach tarasów – płytki tarasowe.

Elewacja

Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych i żelbetowe, w miejscach przewidzianych w projekcie izolowane termicznie. Wykończone zgodnie z projektem: elementami kamiennymi, drewnopodobnymi i tynkiem cienkowarstwowym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane lakierowane transparentnie, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania, przeszklone szybami zespolonymi, okucia systemowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne, antywłamaniowe atestowane klasy C wraz z wizjerem.

Balkony

Balkony / loggie: Płytki gresowe. antypoślizgowe, mrozoodporne, balustrady zewnętrzne z pochwytami ze stali nierdzewnej, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnienie szkłem bezpiecznym lub ażurowe metalowe. Przegrody między balkonami pełne z paneli poliwęglanowych lub szkła. Tarasy: Balustrady stalowe ocynkowane lub ze stali nierdzewnej, wykończenie - płyty tarasowe.

Posadzka

Podłoża podposadzkowe cementowe, zatarte na gładko.

Ściany

Tynk gipsowy kat. III szpachlowany i malowany, na ścianach w łazienkach i w.c. wykonany na ostro (pod glazurę).

Sufity

Tynk gipsowy kat. III szpachlowany i malowany.

Parapety wewnętrzne

Kamienne.

Instalacje

Instalacja c.o., instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, telefoniczno-internetowa, instalacja wideodomofonowa, dzwonkowa z osprzętem.

Wentylacja

Mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (180 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Bielany, przy ul. Wergiliusza.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sady Wergiliusza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sady Wergiliusza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Sady Wergiliusza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Wawrzyszew 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sady Wergiliusza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sady Wergiliusza znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zielona Wieża w odległości 50 m, Społeczne Przedszkole Integracyjne Fundacji Czas Dzieciństwa w odległości 120 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sady Wergiliusza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Goldoniego w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sady Wergiliusza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się ABC, w odległości 130 m znajduje się Targowisko Wolumen, w odległości 150 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sady Wergiliusza w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: