Nowe Bielany

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kasprowicza, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Kasprowicza 119

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 146 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe BielanyNowe Bielany

3 zdjęcia

Nowe Bielany
Nowe Bielany
Nowe Bielany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, wylewana monolitycznie, słupowo-płytowa z fragmentami ścian nośnych.

Dach

Stropodach pełny, z dwuwarstwowym pokryciem z papy w wybranych częściach z posypką żwirową.

Elewacja

Ściany zewnętrzne osłonowe z pustaków ceramicznych lub silikatowych, z izolacją cieplną, wykończone tynkiem cienkowarstwowym na siatce, w parterach usług materiał kamienny.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane z okuciami obwiedniowymi z szybami zespolonymi, uchylne i/lub uchylno – rozwierane z nawietrznikami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach (okna w parterach od ul. Kaliszówka z roletami antywłamaniowymi, okna na pierwszym piętrze od ul. Nocznickiego z szybami wzmocnionymi).

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe, antywłamaniowe klasy C, p.poż. EI 30, ze stalową ościeżnicą.

Balkony

Wykończenie podłóg na balkonach z płytek gresowych mrozoodpornych, a na tarasach płytkami betonowymi. Balustrady balkonowe, tarasowe – stalowe, malowane proszkowo lub ocynkowane, wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi lub wykonywane jako balustrady pełne wykończone tynkiem elewacyjnym.

Posadzka

Szlichta betonowa.

Ściany

Tynki cem-wap. III kat z gładzią gipsową lub tynki gipsowe malowanie wstępne na biało, za wyjątkiem ścian w łazienkach i WC- gdzie są tynki cem-wap. III kat bez gładzi lub tynk gipsowy kat zatarty na ostro – niemalowany.

Sufity

Tynki cem-wap. III kat z gładzią gipsową lub tynki gipsowe malowanie wstępne na biało.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna i telewizyjna, instalacja domofonowa i dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 32767 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Bielany zaprojektowane zostało z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Pięć budynków tworzy nowoczesny układ urbanistyczny osiedla, nawiązujący do modernistycznych rozwiązań Starych Bielan. Potencjalni mieszkańcy z pewnością docenią kameralną zabudowę, przestrzeń, aleje i dziedzińce tworzące niezwykle przytulny klimat osiedla. Z myślą o najmłodszych powstają tu dwa place zabaw otoczone zielenią. Całe osiedle zostanie ogrodzone i przystosowane do monitoringu. Podziemny garaż zagwarantuje możliwość bezpiecznego, wygodnego zaparkowania samochodu – a bliskość stacji metra (po drugiej stronie ulicy) skłania ku szybkim podróżom komunikacją miejską. Nowe Bielany to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla miłośników długich spacerów i ruchu na świeżym powietrzu. Osiedle powstaje w pobliżu Lasku Lindego, Lasku Bielańskiego i Młocińskiego – podczas spacerów piękna zieleń i starodrzew pozwalają na chwilę zapomnieć, iż znajdujemy się w dużym, głośnym, tętniącym życiem mieście. Amatorów sportu zaprasza pobliska Puszcza Kampinoska z przepięknym szlakiem rowerowym oraz licznymi szlakami turystycznymi, a znajdująca się nieopodal osiedla Akademia Wychowania Fizycznego oferuje boiska, basen oraz centrum fitness.Nowoczesny design osiedla podkreślą przeszklone balkony, wyodrębnione loggie, oraz obszerne tarasy z oświetleniem na najwyższych kondygnacjach inwestycji. Mieszkania na parterze zadowolą miłośników ogrodów. Ich własne ogródki zaopatrzone będą w instalacje elektryczne i wodne, umożliwiające indywidualną pielęgnację przydomowej zieleni.

Inwestycja Nowe Bielany znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Kasprowicza 119 (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Nowe Bielany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bielany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Grupo Lar położona jest w warszawskiej dzielnicy Bielany, na rogu ulicy Modlińskiej i Kowalczyka.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Bielany?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bielany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 178 metrów od inwestycji Nowe Bielany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młociny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Bielany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" w odległości 210 m, przedszkole w odległości 244 m, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy w odległości 297 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bielany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Eurodental w odległości 16 m, Stomatologia w odległości 447 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 489 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bielany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 117 m znajduje się Eko, w odległości 118 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany w odległości 181 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 187 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: