Caro Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gwiazdowa, oferowane bezpośrednio przez WALKO Development Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, ul. Gwiazdowa 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2056 ofert w najbliższej okolicy!

Caro Park

8 zdjęć

Caro Park
Caro Park
Caro Park
Caro Park

Najbliższe inwestycje

 • Botanic Park
  Pod wynajem

  Botanic Park

  Getmar

  Mieszkanie Złotno, Polesie, Łódź
  ul. Konstantynowska 64C
  4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 28-105 m2
  • Mieszkań: 163
  • Pokoje: 1-5
 • Tobaco Park II
  od: 7 900 zł/m2

  Tobaco Park II

  Arche S.A.

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Mikołaja Kopernika
  1.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 31-107 m2
  • Mieszkań: 138
  • Pokoje: 1-5
 • Więckowskiego 79

  Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Więckowskiego 79
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 73 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja firmy WALKO Development znajduje się na Karolewie, przy ul. Gwiazdowej 12. Taka lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Centrum miasta (autobusami linii 99, 80, 86, 98 oraz 6, a także tramwajami linii 10, 12 i 14). Blisko są także szkoły: podstawowa i gimnazjum, a także jedno z bardziej prestiżowych łódzkich liceów: nr. 26. Z Caro Parku blisko jest także do Parku na Zdrowiu, do Ogrodu Botanicznego i Zoologicznego. Nowa inwestycja została pomyślana jako zróżnicowana oferta skierowana do szerokiej grupy klientów: znajdują się tu zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 41 do 56m2, mieszkania trzypokojowe o powierzchni 71m2, czteropokojowe o powierzchni ok. 80m2, a także ponad 100- metrowe apartamenty z tarasami. W piwnicy budynku zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy, a w parterze pomieszczenia gospodarcze. Jak zwykle w naszych inwestycjach stawiamy na dobry rozkład pomieszczeń w mieszkaniu i wygodę ich mieszkańców. Caro Park, to nowoczesny budynek w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, przygotowany według najnowocześniejszej technologii. Ciekawa bryła, wykończona najlepszymi materiałami, na pewno będzie przyciągała wzrok i wyróżniała budynek w okolicy.

Inwestycja Caro Park znajduje się na Polesiu, ul. Gwiazdowa 12 (2.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WALKO Development Sp. z o.o.

Inwestycja Caro Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Caro Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WALKO Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Caro Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Caro Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Caro Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Retkińska - Krzemieniecka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Caro Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Caro Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w odległości 100 m, Przedszkole Miejskie nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 192 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Caro Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Carrefour, w odległości 510 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Caro Park w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Skate Park.

Data publikacji: 09.03.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: