Osiedle na Zdrowiu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAN S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zdrowiu dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.14.7
3
56,92 m²
2
C.14.9
3
53,69 m²
2
C.15.6
3
53,81 m²
1
C.15.7
3
56,92 m²
2
C.15.9
3
53,69 m²
2
C.16.9
3
53,69 m²
2
C.17.9
3
53,69 m²
2
C.19.7
3
56,92 m²
2
C1.12.9
4
70,91 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle na Zdrowiu to inwestycja realizowana przez warszawską grupę deweloperską WAN, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Za realizację tego projektu będzie odpowiedzialna spółka celowa WAN 83 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80 lok. 158, 00-175 Warszawa.Inwestycja będzie realizowana w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstaną łącznie 463 mieszkania o powierzchni użytkowej w przedziale od 31 m2 do 75 m2.W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu zostaną wybudowane 94 lokale mieszkalne w 10 trzykondygnacyjnych budynkach (po dziewięć mieszkań w każdym budynku) oraz 2 budynki jednorodzinne (z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym budynku), jak również jeden budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym z przeznaczeniem pod sklep wielobranżowy. Na przyszłych mieszkańców czekają również naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla.Rozpoczęcie realizacji inwestycji Osiedle na Zdrowiu jest planowane na marzec 2017 roku, zaś zakończenie jej I fazy ma nastąpić w IV kw. 2018 roku.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu znajduje się na Złotnie, ul. Biegunowa (4.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera WAN S.A..

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zdrowiu pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 54 do 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 57 m2 (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 71 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAN S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 71 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Zdrowiu

Inwestycja zostanie zrealizowana w dzielnicy Polesie na terenie osiedla Zdrowie w obrębie ulic: Biegunowa, Spadochroniarzy, Krańcowa i Namiotowa. Lokalizacja Osiedla na Zdrowiu zapewnia szyb­ki do­jaz­du do cen­trum Łodzi (ok. 6 km), jednak jej główną zaletą jest sąsiedztwo łódzkich te­re­nów rekreacyjnych. W dzielnicy Polesie umiejscowiony jest Park im. J. Piłsudskiego (zwany potocznie Parkiem na Zdrowiu), który jest największym parkiem w Łodzi, Ogród zoologiczny oraz Ogród Botaniczny. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta, od północy ul. Rąbieńska a od strony zachodniej ul. Szczecińska.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle na Zdrowiu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Biegunowa - Spadochroniarzy (0036).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: EKO- JUNIOR w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 750m, Duduś dla Maluchów. Żłobek w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 34 ZOZ Łódź - Polesie, w odległości 800 m znajduje się JMC. Medycyna i stomatologia, w odległości 800 m znajduje się Poradnia Zdrowego Życia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Restauracja Yuca, w odległości 800 m znajduje się Bar U Wojtka, w odległości 1050 m znajduje się Pierogarnia Co Ludzie Powiedzą.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się Zawada. Centrum tenisowe, w odległości 1500 m znajduje się Kolejarz. Łódzki klub piłkarski, w odległości 1650 m znajduje się Hetman. Uczniowski klub sportowy.

Data publikacji: 07.03.2017

Data aktualizacji: 29.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie