Osiedle na Zdrowiu

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAN S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 262 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle na Zdrowiu II(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Biegunowa (4.7 km od centrum Łodzi)
  Osiedle na Zdrowiu II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 31 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  WAN S.A.
 • Cyganka 29A(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cyganka 29A (4.7 km od centrum Łodzi)
  Cyganka 29A
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 44 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Maxbud Development
 • Osiedle Oskar(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 33 (5.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700 brutto/m2
  Osiedle Oskar
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 91
  Powierzchnia: 32 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 36 ofert
  Peira

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle na Zdrowiu to inwestycja realizowana przez warszawską grupę deweloperską WAN, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Za realizację tego projektu będzie odpowiedzialna spółka celowa WAN 83 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80 lok. 158, 00-175 Warszawa.Inwestycja będzie realizowana w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstaną łącznie 463 mieszkania o powierzchni użytkowej w przedziale od 31 m2 do 75 m2.W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu zostaną wybudowane 94 lokale mieszkalne w 10 trzykondygnacyjnych budynkach (po dziewięć mieszkań w każdym budynku) oraz 2 budynki jednorodzinne (z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym budynku), jak również jeden budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym z przeznaczeniem pod sklep wielobranżowy. Na przyszłych mieszkańców czekają również naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla.Rozpoczęcie realizacji inwestycji Osiedle na Zdrowiu jest planowane na marzec 2017 roku, zaś zakończenie jej I fazy ma nastąpić w IV kw. 2018 roku.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu znajduje się na Złotnie, ul. Biegunowa (4.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera WAN S.A..

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zdrowiu pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 54 do 71 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAN S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Zdrowiu

Inwestycja zostanie zrealizowana w dzielnicy Polesie na terenie osiedla Zdrowie w obrębie ulic: Biegunowa, Spadochroniarzy, Krańcowa i Namiotowa. Lokalizacja Osiedla na Zdrowiu zapewnia szyb­ki do­jaz­du do cen­trum Łodzi (ok. 6 km), jednak jej główną zaletą jest sąsiedztwo łódzkich te­re­nów rekreacyjnych. W dzielnicy Polesie umiejscowiony jest Park im. J. Piłsudskiego (zwany potocznie Parkiem na Zdrowiu), który jest największym parkiem w Łodzi, Ogród zoologiczny oraz Ogród Botaniczny. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta, od północy ul. Rąbieńska a od strony zachodniej ul. Szczecińska.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Zdrowiu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle na Zdrowiu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spadochroniarzy - Biegunowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne Muzyczno-Językowo-Sportowe EKO-JUNIOR w odległości 510 m.

Data publikacji: 07.03.2017

Data aktualizacji: 21.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie