Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Caro Park 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kusocińskiego, oferowane bezpośrednio przez

WALKO Development Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Karolew-Retkinia Wschód, ul. Kusocińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2955 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Caro Park 2Caro Park 2

4 zdjęcia

Caro Park 2
Caro Park 2
Caro Park 2
Caro Park 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Caro Park 2 to kompleks mieszkaniowy położony w zachodniej części Łodzi przy ul. Kusocińskiego 6. Osiedle Karolew, w dzielnicy Polesie, to idealna lokalizacja dla osób żyjących w rytmie miasta. Oferta skierowana jest do osób aktywnych, poszukujących mieszkań położonych wśród zieleni, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest dostęp do znakomicie rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej.

Inwestycja Caro Park 2 zaprojektowana została jako 6-kondygnacyjny budynek oferujący 20 lokali mieszkalnych :

• 12 lokali 3- pokojowych o powierzchni ok. 61 m2 oraz

• 8 lokali 4- pokojowych o powierzchni ok. 80 m2.

Oraz dwa lokale usługowe z przeznaczeniem na gabinety o powierzchni ok. 43 m2.

Na atrakcyjność mieszkań wpływa ich funkcjonalny rozkład oraz przestronne balkony i tarasy. Dla zapewnienia komfortu mieszkania połączenie salonu z aneksem kuchennym pozwala na wydzielenie niezależnej kuchni z oknem. WC znajduje się zarówno w łazience jak i w oddzielnym pomieszczeniu.

Każdy lokal wyposażony jest w balkon o powierzchni od 7,5 m2 do 15 m2. Na parterze budynku zlokalizowane są dwa lokale usługowo-handlowe o powierzchni około 43 m2. Miejsca postojowe zaprojektowano w garażu wielostanowiskowym na parterze oraz na terenie zewnętrznym nieruchomości. Dla wygody mieszkańców dodatkowo na parterze zaplanowano pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenie na wózki i rowery, pomieszczenie socjalne dla dozorcy oraz węzeł cieplny.

Na uwagę zasługuje koncepcja architektoniczna. Bryła budynku jest prosta i nowoczesna. Zastosowane materiały konstrukcyjne i wykończeniowe najwyższej jakości nadają elegancki charakter inwestycji. Do budowy ścian wykorzystane zostaną elementy ceramiczne o wysokim współczynniku przenikania ciepła, spełniające normy akustyczne. Budynek wyposażony zostanie w bardzo cichą i szybką winda elektryczną renomowanej firmy Schindler. Pokrycie dachu zaprojektowano z wykorzystaniem nowoczesnej folii PCV, która jest łatwa w konserwacji i charakteryzuje się większą trwałością.

Standardem wykończenia lokali jest stan deweloperski, jednak istnieje możliwość zlecenia wykonania instalacji centralnego odkurzacza, klimatyzacji, zamiany drzwi wejściowych na drzwi o podwyższonych parametrach akustycznych oraz wykończenie „pod klucz” za dodatkową opłatą.

Cena oferowanych lokali mieszkalnych w inwestycji, to 4600 zł/m2 brutto, za dodatkową opłatą możliwe jest dokupienie miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym (30 000 zł) lub na zewnątrz budynku (15 000 zł), a także pomieszczenia gospodarczego (3000 zł/m2). W przypadku gabinetów cena wynosi 4500 zł/m2 netto.

Zakończenie inwestycji Caro Park 2 zaplanowano na I kwartał 2016 roku.

Inwestycja Caro Park 2 znajduje się na Karolewie-Retkini Wschód, ul. Kusocińskiego (3.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WALKO Development Sp. z o.o.

Inwestycja Caro Park 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Caro Park 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WALKO Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Caro Park 2?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Caro Park 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1339 metrów od inwestycji Caro Park 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Caro Park 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Caro Park 2 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły w Łodzi w odległości 58 m, szkoła w odległości 66 m, Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Lykeion” w odległości 181 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Caro Park 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 68 m, Valeo Medical w odległości 296 m, RI-MED w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Caro Park 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 177 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 188 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Caro Park 2 w odległości 61 m znajduje się boisko / kort, w odległości 131 m znajduje się boisko / kort, w odległości 154 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023