Apartamenty Zdrowie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Zdrowie

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Srebrzyńska Park (99 m dalej)

Inwestycja Osiedle Srebrzyńska Park znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Srebrzyńska 40 (3,9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Peira. Inwestycja Osiedle Srebrzyńska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 73 lokale mieszkalne o powierzchniach od 68 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Zdrowie-Mania, ul. Srebrzyńska 40 (3,9 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 430 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Srebrzyńska Park
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 68 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Peira
Mieszkania spełniające kryteria

Srebrzyńska Park (104 m dalej)

Inwestycja Srebrzyńska Park znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Srebrzyńska (3,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Peira. Inwestycja Srebrzyńska Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 61 do 128 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Zdrowie-Mania, ul. Srebrzyńska (3,8 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Srebrzyńska Park
 • Termin oddania: 4 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 54
 • Powierzchnia: 61 - 128 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Peira
Mieszkania spełniające kryteria

Cyganka 29A (892 m dalej)

Inwestycja Cyganka 29A znajduje się na Złotnie, ul. Cyganka 29A (4,7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Development. Inwestycja Cyganka 29A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Złotno, ul. Cyganka 29A (4,7 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Cyganka 29A
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 38 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Maxbud Development
Mieszkania spełniające kryteria

Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia wygodne połączenie z najważniejszymi punktami w Łodzi. Niepowtarzalnym atutem inwestycji jest cudowny widok i bezpośrednia bliskość parku, dająca możliwość odpoczynku od zgiełku miasta. Wysoka jakość materiałów, nowoczesna technologia oraz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół gwarantują najwyższy standard. W 5 piętrowym budynku znajduje się 157 komfortowych i wygodnych apartamentów o powierzchni od 45 do 170 m2, część z nich jest dwupoziomowa. Do każdego mieszkania przynależy taras , lub taras i ogródek w zależności od usytuowania lokalu. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z miejsc w podziemnej hali garażowej lub specjalnej strefie na zewnątrz.

Inwestycja Apartamenty Zdrowie znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Jarzynowa/Orzechowa (3,8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Zdrowie.

Inwestycja Apartamenty Zdrowie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań w tym 98 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zdrowie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 91 do 171 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Zdrowie przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness, wózkarnia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zdrowie

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Zdrowie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Srebrzyńska - Solec (1603).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zdrowie znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 12 w odległości 750 m, EKO- JUNIOR w odległości 1 150 m, Publiczne Gimnazjum nr 19 w odległości 1 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m Poradnia Zdrowego Życia, w odległości 1 050 m JMC. Medycyna i stomatologia, w odległości 1 750 m Miejski Ośrodek Profilaktyczno - Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Zagrożonej Narkomanią.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bar U Wojtka w odległości 400 m, Pierogarnia Co Ludzie Powiedzą w odległości 1 050 m, Pizzeria Bartek w odległości 1 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Tramwajarz. Klub sportowy przy MPK w odległości 1 100 m, Kolejarz. Łódzki klub piłkarski w odległości 1 200 m, Zawada. Centrum tenisowe w odległości 1 300 m.

Data publikacji: 06 października 2014 13:20

Data aktualizacji: 06 czerwca 2019 09:27

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet