Ogrody Karolewska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karolewska, oferowane bezpośrednio przez Orion Development

Łódź, Polesie, Karolew-Retkinia Wschód, ul. Karolewska 62

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Karolewska

4 zdjęcia

Ogrody Karolewska
Ogrody Karolewska
Ogrody Karolewska
Ogrody Karolewska

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Ta nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Norwida 19.

Niewątpliwym atutem jest właśnie jej położenie, które umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, Dworzec Łódź Kaliska oraz główne ciągi komunikacyjne m.in Aleja Bandurskiego i Aleja Jana Pawła II). W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się również dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna i handlowo-usługowa m.in szpital, przychodnia, placówki oświatowe, liczne sklepy, kioski, klub fitness oraz punkty gastronomiczne.

Budynek składa się z 9 kondygnacji podzielonych na dwie klatki schodowe. Na siedmiu piętrach budynku zaprojektowano 80 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni, które cechuje wyjątkowo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystkie mieszkania są wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, centralnego ogrzewania i teletechniczne. Z mieszkań usytuowanych na wyższych piętrach budynku rozpościera się widok na panoramę miasta. Wszystkie posiadają wygodne balkony lub przestronne tarasy, dodatkowo mieszkanie na parterze budynku ma do dyspozycji prywatny ogródek do wyłącznego korzystania przez właściciela.

W poziomie parteru znajdują się dwa lokale usługowe, garaże indywidualne oraz pomieszczenia gospodarcze. Na poziomie -1 mieści się hala garażowa z wydzielonymi miejscami postojowymi. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego "pod chmurką" na terenie działki. Dla wygody mieszkańców budynek jest wyposażony w dwie cichobieżne windy osobowe, które obsługują wszystkie kondygnacje budynku.

Teren inwestycji jest ogrodzony. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom, obiekt jest również monitorowany i w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Inwestycja Ogrody Karolewska 62 została ukończona. Budynek został oddany do użytkowania w sierpniu 2021.

Inwestycja Ogrody Karolewska znajduje się na Karolewie-Retkini Wschód, ul. Karolewska 62 (2.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Orion Development.

Inwestycja Ogrody Karolewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Karolewska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 22 na zewnątrz budynku i 25 w garażach na parterze.
  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc): w hali garażowej.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Karolewska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Karolewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Ogrody Karolewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Karolewska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Karolewska znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi w odległości 340 m, Przedszkole Miejskie Nr 112 w odległości 350 m, XXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Karolewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Karolewska w odległości 360 m znajduje się Atlas Arena, w odległości 400 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 400 m znajduje się Łódzki Klub Sportowy ŁKS.

Data publikacji: 15.04.2019
Data aktualizacji: 17.03.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: