Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bogusławskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bogusławskiego, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Development

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 16A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 144 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

BogusławskiegoBogusławskiego

6 zdjęć

Bogusławskiego
Bogusławskiego
Bogusławskiego
Bogusławskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc) : w dwupoziomowej hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bogusławskiego logo

Inwestycja przy ulicy Bogusławskiego na warszawskich Bielanach to odpowiedź na oczekiwania rodzin oraz osób ambitnych, ceniących sobie wysoki komfort mieszkania oraz zalety nowoczesnego budownictwa. Nowe mieszkania na sprzedaż będą znajdowały się w budynku wielorodzinnym z dwupoziomowym garażem podziemnym i lokalami usługowymi na paterze. Budynek powstanie z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje doskonałe parametry użytkowe przestrzeni.

W ramach obiektu oddanych do użytku zostanie 35 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Projekt inwestycji przewiduje realizację również 4 mieszkań dwupoziomowych na ostatniej kondygnacji oraz lokale usługowe na parterze.

Komunikację między piętrami zapewni klatka schodowa oraz cichobieżna winda. Na kondygnacjach -1 i -2, będą hale garażowe z 51 miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Architektura budynku została utrzymana w stylu nowoczesnym, z dużymi funkcjonalnie rozmieszczonymi przeszkleniami i elewacją w stonowanej kolorystyce – odcieniach bieli i szarości.

Inwestycja Bogusławskiego znajduje się na Chomiczówce, ul. Bogusławskiego 16A (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja Bogusławskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bogusławskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Nowe mieszkania przy ul. Bogusławskiego doskonale wpisują się w oczekiwania osób, którym zależy na mieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko zieleni, a jednocześnie nie chcą rezygnować z posiadania domu w mieście. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z najważniejszymi punktami Warszawy, a jej lokalizacja zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do świetnie rozwiniętej infrastruktury. W pobliżu znajduje się przedszkole, place zabaw, urząd pocztowy, liczne sklepy.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bogusławskiego?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bogusławskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1457 metrów od inwestycji Bogusławskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młociny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bogusławskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bogusławskiego znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" w odległości 214 m, przedszkole w odległości 261 m, Sealart - Szkoła rysunku w odległości 448 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bogusławskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Conrada w odległości 456 m, Conradmed Centrum Medyczne w odległości 477 m, Przychodnia Sieciechowska w odległości 820 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bogusławskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 189 m znajduje się Żabka, w odległości 218 m znajduje się abc, w odległości 277 m znajduje się Pszczółka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bogusławskiego w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort, w odległości 268 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.07.2022
Data aktualizacji: 20.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023