Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wojszyckie Alejki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gałczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gałczyńskiego 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 381 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wojszyckie AlejkiWojszyckie Alejki

4 zdjęcia

Wojszyckie Alejki
Wojszyckie Alejki
Wojszyckie Alejki
Wojszyckie Alejki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wojszyckie Alejki to solidna inwestycja, w skład której wchodzą 62 mieszkania. Ich metraże wahają się od 27 do 92 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze posiadają tarasy, a te na wyższych piętrach balkony. Na ostatniej kondygnacji mieszkania posiadają przestronne antresole. W podziemiach budynku przewidziany jest nie tylko garaż, ale również wspólna rowerowania i komórki lokatorskie. Budynek wykonany będzie z trwałych i solidnych materiałów, zaś gwarancją technicznej jakości jest ponad 60 letnie doświadczenie WPB w budowie mieszkań dla wrocławian.

Inwestycja Wojszyckie Alejki znajduje się na Wojszycach, ul. Gałczyńskiego 37 (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja Wojszyckie Alejki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wojszyckie Alejki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wojszyckie Alejki?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wojszyckie Alejki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1688 metrów od inwestycji Wojszyckie Alejki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wojszyckie Alejki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wojszyckie Alejki znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Totutaj" w odległości 434 m, Przedszkole nr 29 w odległości 555 m, przedszkole w odległości 566 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wojszyckie Alejki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 817 m, Brylantowa Medycyna Estetyczna w odległości 818 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wojszyckie Alejki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 379 m znajduje się Żabka, w odległości 734 m znajduje się Family Market, w odległości 773 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wojszyckie Alejki w odległości 341 m znajduje się basen, w odległości 470 m znajduje się boisko / kort, w odległości 560 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 03.10.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023