Osiedle Ceramiczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ceramiczna, oferowane bezpośrednio przez

WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Ceramiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ceramiczna

2 zdjęcia

Osiedle Ceramiczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Konstrukcja dachu żelbetowa, ( stropodach ) - kryty papą zgrzewalną.

Elewacja

Elewacja tynk cienkowarstwowy z izolacją cieplną, fragmenty elewacji obłożone okładzina ceramiczną i blachą.

Stolarka okienna

Okna PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe d mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

Balkony, loggie i tarasy – posadzki z gresu.

Posadzka

Wylewka betonowa.

Ściany

Tynk gipsowy odpowiadający kat. III tynków cementowo-wapiennych.

Sufity

Tynk gipsowy odpowiadający kat. III tynków cementowo-wapiennych.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, orurowanie dla internetu, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Instalacja wod-kan i c.o. rozprowadzenie lokalowe w szlichcie podłogowej bez urządzeń sanitarnych.

Wyposażenie kuchni

Instalacja wod-kan i c.o. rozprowadzenie lokalowe w szlichcie podłogowej bez urządzeń sanitarnych. Instalacja elektryczna zasilanie kuchni elektrycznych.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: cena zależy od wielkości kom. lokatorskiej

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Ceramiczna zlokalizowane zostało w zielonej dzielnicy Warszawy – Białołęce. Tuż przy ul. Ceramicznej zaprojektowano budynek na planie litery C, otwarty dziedzińcem ze strony wschodniej. Takie ukształtowanie bryły osiedla jest wypadkową wizji architektonicznej, warunków oświetleniowych i szczegółowych zapisów w warunkach zabudowy. Inwestycja składa się z 6 – kondygnacyjnych, 7 – kondygnacyjnych i 8 – kondygnacyjnych budowli z usługami w parterze oraz podziemnym garażem. Krzywizny i załamania budynku pod różnymi kątami wynikają z przeprowadzonej analizy nasłonecznienia i przesłaniania budynku nadając inwestycji nowoczesny charakter. W sprzedaży dostępne są lokale mieszkalne o zróżnicowanych powierzchniach, od jednopokojowym kawalerek o metrażu 32 m kw., do czteropokojowych apartamentów o powierzchni do 100 m kw. Współczesna konstrukcja budynku została dodatkowo podkreślona przez zastosowanie oryginalnej kolorystyki i nowoczesnych materiałów. Elewację osiedla urozmaica kompozycja zamkniętych loggii i balkonów oraz zielonych tarasów na dachu budynku. Całość inwestycji została ogrodzona i wyposażona w niezbędne instalacje techniczne i podłączenie do zewnętrznych sieci instalacyjnych. Część wspólną tworzy wewnętrzny dzieciniec, znajdujący się na działce o powierzchni 5 533,00 m kw., którego jedną z części rekreacyjnych zajmuje prywatny, osiedlowy las. Osiedle zostało dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i korzystających z wózków inwalidzkich. Wszystkie wejścia do inwestycji dostępne są z poziomu chodników, a kondygnacje budynku zostały skomunikowane dźwigami osobowymi.

Inwestycja Osiedle Ceramiczna znajduje się na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WAWA NOVUM SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Ceramiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ceramiczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAWA NOVUM SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena zależy od wielkości kom. lokatorskiej.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka, przy ul. Ceramicznej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ceramiczna?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ceramiczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Ceramiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaflowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ceramiczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ceramiczna znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 430 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 355 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ceramiczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ceramiczna w odległości 40 m znajduje się Basen Niepubliczny osiedla Dębowy Park, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.05.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: