Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

LykkeSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 754 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Flora (760 m dalej)

Inwestycja Osiedle Flora znajduje się na Grodzisku, ul. Głębocka 115 (10,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ASBUD Group. Inwestycja Osiedle Flora jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 34 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Flora znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka 115 (10,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 586 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 162
 • Powierzchnia: 34 - 105 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
ASBUD Group Mieszkania spełniające kryteria

Skarbka Skwer (899 m dalej)

Inwestycja Skarbka Skwer znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór 138 (10,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skarbka Skwer. Inwestycja Skarbka Skwer jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 152 lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Skarbka Skwer znajdują się 122 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 138 (10,8 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 550 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 127
 • Powierzchnia: 27 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Skarbka Skwer Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Duet (1,4 km dalej)

Inwestycja Osiedle Duet znajduje się na Grodzisku, ul. Podwójna (10 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom. Inwestycja Osiedle Duet jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 45 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Podwójna (10 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 100 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 62
 • Powierzchnia: 45 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja Lykke zlokalizowana jest na słonecznej przestrzeni wśród kameralnej zabudowy warszawskiej Białołęki. Osiedle budowane jest zgodnie z założeniami urbanistycznymi skandynawskiej architektury. Dzięki norweskiej inspiracji, budynek może pochwalić się lekkością formy, wykorzystaniem naturalnych materiałów i funkcjonalnym rozkładem mieszkań. Całość tworzą kameralne, trzykondygnacyjne budynki, w których znajduje się 165 jasnych i przestronnych mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach. W sprzedaży znajdują się kawalerki o powierzchni od 33 m kw., jak również rodzinne apartamenty o metrażu do 80 m kw. Dodatkowo, w zgodzie ze skandynawskimi trendami, na 2 piętrze inwestycji zaprojektowano urokliwe antresole i duże przeszklenia w oknach zapewniające doskonałe doświetlenie lokali. Dla wygodny przyszłych mieszkańców, osiedle zostało wyposażone w miejsca parkingowe, nowoczesne windy i praktyczne domofony pełniące jednocześnie funkcje dzwonków do mieszkań. Część wspólną tworzą rozległe strefy zieleni, idealnie wkomponowujące się w krajobraz zielonego zakątku Białołęki. Na terenie osiedla dostępne będą urządzenia do outdoor fitness, boiska do koszykówki i piłki nożnej, place zabaw, miejsca na piknik a także stoliki do gry w chińczyka i szachy.

Inwestycja Lykke znajduje się na Grodzisku, ul. Berensona 55 (11,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Lykke została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Lykke pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Konstrukcja żelbetowa wylewana z murowanymi ścianami osłonowymi.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe PCV – kolorystyka zgodnie z projektem. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania i nawietrzakiem w ramie okna, lub w ścianie (wg projektu). W parterze - okucia z zaczepem przeciwwyważeniowym, klamki z kluczykiem.
Sufity:
Tynk gipsowy maszynowy.
Posadzka:
Szlichta cementowa.
Wyposażenie kuchni:
Podejścia wod-kan i elektryczne w miejscach przewidzianych w projekcie, przystosowane do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna, pralka).
Tynk gipsowy maszynowy.
Dach:
Konstrukcja mieszana drewniano-stalowa o układzie płatwiowo-jętkowym, pokrycie z blachy stalowej powlekanej.
Wyposażenie łazienki:
Podejścia do urządzeń w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna lub natrysk).
Bez białego montażu.
Ściany – tynk gipsowy maszynowy zatarty na ostro, bez malowania.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C, płytowe, pełne np. firmy Dierre / GERDA.
Balkony:
Loggie:
Posadzka - płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne, w loggiach na parterach – kostka betonowa. Ściany i sufit – według projektu elewacji. Balustrady z wypełnieniem szklanym
Oświetlenie wg. projektu instalacji elektrycznej.

Tarasy:
Posadzka płyty betonowe lub płytki gresowe, , antypoślizgowe, mrozoodporne. Balustrady z wypełnieniem szklanym lub z poliwęglanu. Oświetlenie – wg. projektu instalacji elektrycznej.
Parapety wewnętrzne:
Konglomerat lub kamień.
Ogrzewanie:
Osiedlowa sieć cieplna podłączona do lokalnych kotłowni.
Ściany:
Tynk gipsowy maszynowy.
Instalacje:
Instalacja wodna i kanalizacyjna
Instalacja elektryczna
Instalacja telewizyjna, telefoniczna, internetowa
Instalacja c.o.
Elewacja:
Murowane, żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie, od zewnątrz wykończone zgodnie z projektem elewacji.
Wentylacja:
Wentylacja grawitacyjna. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: boisko, klub fitness, pomieszczenie rekreacyjne, internet, winda, własne ujęcie wody, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Lykke

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 150 metrów od inwestycji Lykke znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZAUŁEK 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lykke znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 112 w odległości 150 m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 600 m, Prywatne Przedszkole Wyspa Skarbów Warszawa w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Infans. Centrum Edukacji, Terapii i Ruchu, w odległości 1 050 m Neo Vision Orthodontic S. C., w odległości 1 100 m Vita-Dental.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Karoca International Sp. z o.o. Biuro w odległości 550 m, Kawiarnia LAGUNA S.c. Sławomir Głowiński, Dariusz Wizowski w odległości 750 m, Urząd Pocztowy Warszawa 148 w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 5 kwietnia 2012 09:41

Data aktualizacji: 13 stycznia 2017 11:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Unidevelopment S.A.

Znajdziemy dla Ciebie