Lykke

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Lykke zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

442 mieszkania na Grodzisku
Flora

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka

(10,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Flora znajduje się na Grodzisku, ul. Głębocka (10,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ASBUD Group. Inwestycja Flora jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle Duet

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Podwójna

(10 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Osiedle Duet znajduje się na Grodzisku, ul. Podwójna (10 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom. Inwestycja Osiedle Duet jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Skarbka Skwer

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Skarbka z Gór 138

(10,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Skarbka Skwer znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór 138 (10,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skarbka Skwer. Inwestycja Skarbka Skwer jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 152 lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Skarbka Skwer znajduje się 146 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja Lykke zlokalizowana jest na słonecznej przestrzeni wśród kameralnej zabudowy warszawskiej Białołęki. Osiedle budowane jest zgodnie z założeniami urbanistycznymi skandynawskiej architektury. Dzięki norweskiej inspiracji, budynek może pochwalić się lekkością formy, wykorzystaniem naturalnych materiałów i funkcjonalnym rozkładem mieszkań. Całość tworzą kameralne, trzykondygnacyjne budynki, w których znajduje się 165 jasnych i przestronnych mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach. W sprzedaży znajdują się kawalerki o powierzchni od 33 m kw., jak również rodzinne apartamenty o metrażu do 80 m kw. Dodatkowo, w zgodzie ze skandynawskimi trendami, na 2 piętrze inwestycji zaprojektowano urokliwe antresole i duże przeszklenia w oknach zapewniające doskonałe doświetlenie lokali. Dla wygodny przyszłych mieszkańców, osiedle zostało wyposażone w miejsca parkingowe, nowoczesne windy i praktyczne domofony pełniące jednocześnie funkcje dzwonków do mieszkań. Część wspólną tworzą rozległe strefy zieleni, idealnie wkomponowujące się w krajobraz zielonego zakątku Białołęki. Na terenie osiedla dostępne będą urządzenia do outdoor fitness, boiska do koszykówki i piłki nożnej, place zabaw, miejsca na piknik a także stoliki do gry w chińczyka i szachy.

Inwestycja Lykke znajduje się na Grodzisku, ul. Berensona 55 (11,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Lykke została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Lykke pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Ściany:
Tynk gipsowy maszynowy.
Ogrzewanie:
Osiedlowa sieć cieplna podłączona do lokalnych kotłowni.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe PCV – kolorystyka zgodnie z projektem. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania i nawietrzakiem w ramie okna, lub w ścianie (wg projektu). W parterze - okucia z zaczepem przeciwwyważeniowym, klamki z kluczykiem.
Dach:
Konstrukcja mieszana drewniano-stalowa o układzie płatwiowo-jętkowym, pokrycie z blachy stalowej powlekanej.
Elewacja:
Murowane, żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie, od zewnątrz wykończone zgodnie z projektem elewacji.
Wentylacja:
Wentylacja grawitacyjna. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.
Konstrukcja budynku:
Konstrukcja żelbetowa wylewana z murowanymi ścianami osłonowymi.
Parapety wewnętrzne:
Konglomerat lub kamień.
Balkony:
Loggie:
Posadzka - płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne, w loggiach na parterach – kostka betonowa. Ściany i sufit – według projektu elewacji. Balustrady z wypełnieniem szklanym
Oświetlenie wg. projektu instalacji elektrycznej.

Tarasy:
Posadzka płyty betonowe lub płytki gresowe, , antypoślizgowe, mrozoodporne. Balustrady z wypełnieniem szklanym lub z poliwęglanu. Oświetlenie – wg. projektu instalacji elektrycznej.
Instalacje:
Instalacja wodna i kanalizacyjna
Instalacja elektryczna
Instalacja telewizyjna, telefoniczna, internetowa
Instalacja c.o.
Wyposażenie łazienki:
Podejścia do urządzeń w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna lub natrysk).
Bez białego montażu.
Ściany – tynk gipsowy maszynowy zatarty na ostro, bez malowania.
Wyposażenie kuchni:
Podejścia wod-kan i elektryczne w miejscach przewidzianych w projekcie, przystosowane do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna, pralka).
Tynk gipsowy maszynowy.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C, płytowe, pełne np. firmy Dierre / GERDA.
Sufity:
Tynk gipsowy maszynowy.
Posadzka:
Szlichta cementowa.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, loggia, taras.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: boisko, klub fitness, pomieszczenie rekreacyjne, internet, winda, własne ujęcie wody, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Lykke

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 150 metrów od inwestycji Lykke znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZAUŁEK 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lykke znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 112 w odległości 150 m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 600 m, Prywatne Przedszkole Wyspa Skarbów Warszawa w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Infans. Centrum Edukacji, Terapii i Ruchu, w odległości 1 050 m Neo Vision Orthodontic S. C., w odległości 1 100 m Vita-Dental.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Karoca International Sp. z o.o. Biuro w odległości 550 m, Kawiarnia LAGUNA S.c. Sławomir Głowiński, Dariusz Wizowski w odległości 750 m, Urząd Pocztowy Warszawa 148 w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 5 kwietnia 2012 09:41

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Unidevelopment S.A.

Unidevelopment S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • Berensona 55
    03-287 Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości powiązane z Unidevelopment S.A.

Znajdziemy dla Ciebie