Przystankowa – Wojszyce

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTriada Dom Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1039 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Grota 87(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 050/m2
  Grota 87
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 95 - 102 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Artha Dom
 • Alfa Wojszyce(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska 21 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 750/m2
  Alfa Wojszyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 110 - 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • MicroKlimat(1.3 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki – Wojszyce przy ul. Przystankowej.Jej niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z centrum miasta poprzez połączenie ul. Przystankowej z ul. Grota-Roweckiego a następnie z ul. Borowską, przy której znajduje się Akademicki Szpital Kliniczny.Inwestycja składać się będzie z pięciu kameralnych budynków III kondygnacyjnych z garażami podziemnymi, wyposażonych w cichobieżne windy.W ofercie sprzedaży znajdują się następujące mieszkania:1 - pokojowe o powierzchni od 27 do 35 m2,2 - pokojowe o powierzchni od 38 do 53 m2,3 - pokojowe o powierzchni od 53 do 72 m24 - pokojowe o powierzchni ok. 72 m2ponadto:-miejsca parkingowe w garażu podziemnym-miejsca naziemne wyposażone z blokadę wjazdu-komórki lokatorskieWszystkie mieszkania posiadać będą jeden lub dwa balkony, natomiast do mieszkań na parterze zaprojektowano tarasy i ogródki.Teren wokół inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany, ogrodzony i wyposażony w szlaban wjazdu. Powstanie plac zabaw dla dzieci, trawniki, ławki oraz infrastruktura pieszo-jezdna.

Inwestycja Przystankowa – Wojszyce znajduje się na Wojszycach, ul. Przystankowa (4.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j..

Inwestycja Przystankowa – Wojszyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystankowa – Wojszyce pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Triada Dom Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 2000zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena: 2000zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc): Cena: 25000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 10000 zł.
Udogodnienia: winda, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przystankowa – Wojszyce

Inwestycję od wrocławskiego Rynku dzieli odległość 5 km. W odległości ok. 400 m znajduje się Akademicki Szpital Kliniczny, Akademia Medyczna oraz Wojskowy Szpital Kliniczny. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty handlowe i usługowe, placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum), jak również tereny rekreacyjne, min. Park Skowroni, ogródki działkowe, ścieżki rowerowe, sztuczne lodowisko a także Wrocławski Park Wodny.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystankowa – Wojszyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Przystankowa – Wojszyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystankowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystankowa – Wojszyce znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 240 m, Punkt Przedszkony Wojszycka Akademia Talentów w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 77 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystankowa – Wojszyce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedFemina w odległości 240 m, "MedFemina" Szpital w odległości 280 m, Sygnum Medical - Centrum Rehabilitacji w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystankowa – Wojszyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Kaktus, w odległości 350 m znajduje się "Effi", w odległości 360 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystankowa – Wojszyce w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie