Nowe Jagodno

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTriada Dom Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 953 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Viva Jagodno(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Kajdasza (6.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 803/m2
  Viva Jagodno
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 42 - 116 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Dla inwestora 41 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Cztery Pory Roku(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Komedy (6.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 019/m2
  Cztery Pory Roku
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 194
  Powierzchnia: 35 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 109 ofert
  Archicom S.A.
 • Kajdasza(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Kajdasza (6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 490/m2
  Kajdasza
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 29 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 66 ofert
  PROFIT Development

Opis Inwestycji

Na przedsięwzięcie deweloperskie „Nowe Jagodno” składać się będzie pięć budynków wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej (garaż podziemny) oraz jeden budynek wielorodzinny o czterech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej.W przedmiotowej Nieruchomości łącznie zaprojektowano:- 275 mieszkań,- 3 lokale handlowe z przeznaczeniem na handel detaliczny małopowierzchniowy- 164 miejsca postojowe w garażach podziemnych- 152 komórki lokatorskie.Ponadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 172 zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca parkingowe dla rowerów.W centralnej części osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne, do których prowadzić będą wybrukowane chodniki.

Inwestycja Nowe Jagodno znajduje się na Jagodnie, ul. Buforowa (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j..

Inwestycja Nowe Jagodno została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Jagodno pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Triada Dom Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (164 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 152 komórki lokatorskie cena: 3 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 275 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (152): cena: 3 000 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (164 miejsca): cena: 28 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: cena: 18 000 zł.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Jagodno

Południe Wrocławia niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i to właśnie w tym regionie powstaje najwięcej inwestycji mieszkaniowych. Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach rekreacyjnych, a także rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. O atutach lokalizacji decyduje również dobrze rozwinięta sieć komunikacji, wraz z planowaną rozbudową ulicy Buforowej o drugi pas ruchu, linię tramwajową, chodniki i ścieżkę rowerową. Blisko osiedla zostanie umiejscowiona pętla tramwajowa, a już teraz komunikacja autobusowa jest coraz lepiej dostosowywana do skali społeczności. W bezpośrednim sąsiedztwie, po drugiej stronie osiedla znajdują się punkty handlowe i usługowe takie jak: supermarket Biedronka i mniejsze sklepy spożywcze, apteka, gabinety lekarskie, lecznica weterynaryjna, salon fryzjerski i kosmetyczny, myjnia samochodowa. W pobliżu inwestycji znajdują się również placówki oświatowe (żłobki, przedszkola), przychodnia zdrowia, kościół, centrum handlowe Ferio, restauracje. Ponadto, niebawem, przy ul. Buforowej powstanie nowoczesny kompleks biurowy z parkiem handlowym. W odległości około 100 metrów znajduje się przystanek komunikacji miejskiej dla linii autobusowych nr 110, 910, 901.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Jagodno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Nowe Jagodno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Vivaldiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Jagodno znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Jagodno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Jagodno w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.04.2016

Data aktualizacji: 19.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie